Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem és miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem és miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Már 3 hete beszélgetek egy sráccal, akinek ugyan van barátnője, de azt állítja, hogy már nem szereti, nem jönnek ki jól stb... Ha nem írok neki, akkor ő keres engem és mindig az lesz a vége, hogy megkéri adjak neki egy lehetőséget.

2016. szept. 2. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Tartalékot keres.

17F

2016. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hagynám. Ha belegondolsz nem szereti a bnőjét... Akkor szakítson! Vagy megcsalja inkább??

Attól függetlenül nm tudom mit akar..

2016. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy belemész a játékába és szenvedsz vagy keresel egy normális pasit.
2016. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valoszinuleg csak szediteni akar. De most gondolj bele, ha veletlen akarna is valamit es feltetelezzuk azt, hogy osszejonne veled akkor nem valtozna csak ugy meg, hanem irna meg mas lanyoknak, ugy mint neked regen... Sajnos sok ilyen fiu van... Meg szerintem a baratnojenek se esne jol ha ossze jonne veled
2016. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!