Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet kezdeni egy félénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy félénk fiúval?

Figyelt kérdés
A telefonját egyáltalán nem használja normális társalgásra, így ha ott beszélünk rendkívül furcsa. A buszon ha odajön nagyon zavarban van és ezzel engem is abba hoz. Nem merek feldobni személyesebb témát neki, mert nem tudom, hogy reagálna..tudom hogy egy éve volt egy komoly kapcsolata de már semmit nem éreznek egymás iránt a lánnyal.A legjobb barátja bejelölt közösségi portálakon és küldi mindig, hogy mit csinálnak, ha együtt vannak.Meg van egy közös hely ahova mindketten járunk és mostanában oda szoktak ülni hozzánk,de akkor is inkább a haverjával beszél.Teljesen összezavar!!! 17/L 18/F

2016. okt. 23. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki, de nem mer szólni. Szólítsd meg te ha csak ketten vagytok valahol.
2016. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!