Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet egy ilyen félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen félénk fiúval kezdeni?

Figyelt kérdés

Próbáltam már őt sokszor bátorítani, hogy nyugodtan beszélgethet velem (mert mindig közelben van, én haverjaimmal sokszor, mindenkihez szól, nekem meg csak válaszolgat), viszont csak távolról figyel. Inkább kerülget, vagy ott áll, mint egy nem tudom mi mint, hogy beszélgetne velem. Sokszor azt hiszem, csak hogy szimplán nem bír ... :D


17L


2015. febr. 28. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet talán, hogy nem akar tőled semmit? Ha meg Te akarsz tőle valamit, ne azt várd, hogy Ő menjen hozzád oda...
2015. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová ahol kettesbe lehettek és csókold meg! Utána közöld vele ha folytatást akar akkor ébredjen fel...elhiheted ezután mint akit kicseréltek! Ne hibáztasd azért mert félénk! Ink nevelj akis nyusziból oroszlánt!
2015. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!