Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval, aki jóképű, de zárkózott?

Figyelt kérdés
Sokak szerint jóképű vagyok. Elég speciális személyiségem van, majdhogynem mintha burokban lennék, megvan mindenem, jómódban élek, de nem igazán szeretek kimozdulni. Otthonülős típus vagyok.
2016. okt. 29. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen mertekben. Mert ha olyan hogy en meselek es alig reagal ra akkor nem tudok vele mit kezdeni (voltam mar ilyen helyzetben pedig elvileg tetszettem neki). De ha meg el tudunk beszelgetni o is hoz fel temat akkor persze miert ne...csak az a lenyeg hogy merd elhivni vagy megszolitani
2016. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát... ha nyitott vagy a "változásra" akkor nincs baj! én az ilyen embereket kihívásnak veszem, mert szeretek embereket kihúzni a "burokból"! ha gondolod írj :D
2016. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan adnék egy esélyt. Én is otthonülős típus vagyok, szeretek otthon filmezni, olvasni, társasozni. Nem igazán járok el otthonról. Én így érzem jól magam, de azért néha nekem is jól esne picit kimozdulni, viszont az ismerőseim, barátaim nagy része bulizni, táncolni, inni jár, ami nem az én világom ezért nem igazán van kivel. Ilyen szempontból örülnék, ha találnék egy olyan fiút, akivel hasonló az érdeklődésünk és megértenénk egymást, viszont azért valamilyen szinten igénylem a társaságot, szükségem van egy kis változatosságra. Ha lennének közös programjaink mondjuk időnként eljárnánk moziba, kirándulgatni vagy találnánk valamilyen közös hobbit, akkor abszolút semmi problémám nem lenne. Azonban azt nem biztos, hogy el tudnám viselni, ha folyton csak a négy fal között ücsörögnénk. Én nem nagyon mozdulok ki itthonról és őszintén szólva örülnék neki, ha valaki picit feldobná az életem, picit kirántana a megszokott hétköznapokból, de nem tudnék együtt lenni egy olyan sráccal sem, aki minden hétvégén bulizik.
2016. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Tipikusan az a lany vagyok,akinek nagy a szaja,es mindig csinal valamit. Elmegyek koncertekre,moziba,bulizni,kavezni,setalni,barmire nyitott vagyok kb,csak legyen hozza tarsasagom. Pedig nincsenek problemak itthon,sot,nagyon szereto csaladunk van,de en egyszeruen nem birok egesz nap a negy fal kozott lenni.

Bar nem hinnem,hogy neked ilyen lany kellene,mint en,szoval szerintem nincs problema:D Keress egy zarkozottabb,csendesebb baratnot,hidd el,sok ilyen ember van.

2016. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát megérne egy misét.
2016. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!