Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Összejönnétek a lányotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek a lányotok volt pasijával, ha vonzó pasi lenne?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már olyan, h a lányotok olyan férfit vitt haza, akire azt mondtátok, h "Ha 20 évvel fiatalabb lennék", mert jó pasi volt?

2012. dec. 18. 08:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt hogy szépnek találtam egy férfit pedig fiatalabb volt nálam.Sosem jönnék össze egy nálam fiatalabb fiúval.Lányom párja,hát nem,bármenyire is jóképű lenne,kizárt.
2012. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Ha a pasi korban a lányomhoz illik, mit kezdjek én vele? 30 évvel idősebb pasival meg nemigen kezd a lányom...
2012. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A lanyom baratjarol, regi szerelmerol van szo, eppen ezert nem, mivel nem csak no vagyok, hanem edesanya is, eppen ezert hasonlo gondolatok sem merultek fel bennem soha, egy nonek, anyanak legyen tartasa, mivel itt mar anyai erzelmeknek is lenniuk kell!
2012. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Bármennyire is jóképű és kedves a lányom barátja, nekem ő is kicsit olyan, mintha a kisfiam lenne. Nálam egy szinten van a lányommal, mintha a gyerekem lenne ő is. Nagyon perverz még belegondolni is, hogy szexuálisan bármi közöm lenne hozzá.
2012. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Hmm nekem egyszer volt már olyan, h összejöttem egy férjes nővel aztán szóba jött, h úgy se fog örökre tartani a kapcsolatunk, főleg, h csak szex volt.

Erre benyögte, h max majd lepasszol a lányának, ilyen vejet szívesen látna a háznál.

De nem lett.belőle semmi, elég bizarnak tartottam az ötletet akkor.

Most viszont a volt anyóssal szívesen ágyba bújnék, elég jóféle.

2012. dec. 18. 08:58
 6/23 A kérdező kommentje:
Lemaradt, h úgy érzem ő is hasonlóan érezhet irántam.
2012. dec. 18. 08:58
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem. Igaz én már az unokahúgom férjénél és anno a barátainál is gyereknek éreztem őket magamhoz. Pedig csak 23 év a kor külömbség. Azt sem tudom elképzelni, hogy a fiaim haverjaira valaha férfiként nézzek. Hiába felnőttek, nekem mégis inkább a "gyerekeim".
2012. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Anyám szokta megjegyezni a pasikra hogy hát ha fiatalabb lennék....

A mostani barátomra is ezt mondja, de pontosan tudom, hogy ha szakítanánk, akkor se jönne össze vele, mert nem hagyja cserben a lányát, és nem akkora paraszt :D

2012. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem 23, hanem 13 év.
2012. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez azért egy kicsit undi.....
2012. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!