Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy nagyon jó lány barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó lány barátom. Hogyan foghatnám meg a mellét?

Figyelt kérdés

Nagy, formás melle van. Általában egy kicsit mindig kint van neki, amikor nincsen rajta sál.

Sok mindenre rászedhető.

Nyáron ha elhívnám valahova bicikli túrázni, majd a melegre panaszkodva leállnék egy erdőben/fasorban ahol senki sincs csak mi ketten, akkor valahogy rászedhetném hogy benyúlhassak a melltartója alá?

Ilyenekre is gondoltam mint pl. felelsz vagy mersz stb.



2016. okt. 30. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rávehető ilyen dolgokra egyszerűen mond meg neki,hogy..ne haragudjon..de nagyon szép mellei vannak és neked nagyon tetszenek,jó őket nézni és nem foghatnád-e meg őket kicsit..
2016. okt. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%

ha nagyon fontos és erdekel akkor

hivj ossze haverokat ottalvos bulira

igyatok

felelsz vagy merszezzetek

dumald le egy ket haverral hogy ha te kerulsz sorra legyen ez a feladat,vonuljatok félre és kész :D

2016. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

"Hogyan foghatnám meg a mellét?"

Kézzel.

2016. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Doma, itt vagy valahol?
2016. okt. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
43%
pont itt vagyok nagyon sok a 8 liter lukovicsot meg kéne kérdezni mi a véleménye
2016. okt. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha baratok vagytok akkor ez szerintem csak osszezavarna a dolgokat, szerintem hagyd ot. Sok felekepp lehet ezt ertelmezni (megalazo modon, kinos helytetkent ami visszautasitassal jar, vagy azt hiszi hogy szerelmes vagy bele...) Keress mas lanyt, en ezt tanacsolom. Nem jo osszekeverni a baratsagot, a szexualitassal.
2016. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy jó a cicid majd úgy is mond valamit és kérdezd meg tőle hogy megfoghatod e :D
2016. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!