Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gond, ha már a barátaimmal se...

Gond, ha már a barátaimmal se akarok találkozni?

Figyelt kérdés
Az egyetlen barátom akit feltétel nélkül szerettem és bíztam benne az a legjobb barátnőm volt.. Mióta ő nincs, teljesen elvagyok veszve, és már ott tartok, hogy semmi kedvem a többiekkel lenni. Meghallgatom a problémáikat, elmondhatnak bármit, nevetek velük a vicceken, de mármár torkig vagyok a jópofizásból.
2016. márc. 14. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberekkel legyél, akikkel nem kell jópofizni, mert teljesen őszinték tudtok lenni egymással
2016. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Mert ők haverok. S 1 barátod volt, kit elvesztettél. Nem értem mi nem egyértelmű ezen.., főleg ha haverjaiddal folyamatosan maszkot kell viselned. Ez csak mellékes dolog, már nem akarod őket elviselni, mert töltelék lényeg nélkül lóhúgy.

Keress valakit akivel barátságot lehet kialakítani.

Rád is írok.

2016. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy megbízz a többiekben és vigyenek előre, legalább egy kicsit + segítsenek.
2016. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még megvan az egyetlen barátom de vele se nagyon akarok találkozni...amióta othagtam a sulit, nőm kidobot stb elszakadtam mindenkitől. Félek kimenni az utcára. De meglehet szokni.
2016. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!