Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok találkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok találkozni a párommal ha szeretem őt?

Figyelt kérdés

A véleményetekre vagyok kíváncsi.39/N vagyok.Páromat jó 2 éve ismerem,úgy érzem szeretem.Igaz hogy sokat vitatkoztunk,de meg is tudjuk szépen beszélni a dolgokat bár nem sok látszatja van a mindennapokban.

Mindketten önzőek lettünk az évek során amíg nem éltünk párkapcsolatban.És mindketten az előző párunk cselekedeteihez hasonlítjuk a másikat.Ez nagy baj.

Mégsem tudok más lenni és azt látom ő sem.

Szükségem van az egyedüllétre az alkalmazkodás mentes napokra,ő viszont többet lenne mellettem.

Ez valahol idegesít,ezért a szakításon gondolkozom,talán jobb lenne egyedül.Majd egyszer jó esetben találok olyan férfit aki kellőképpen hozzám való.De ha mégsem?

Félek is.Tulajdonképpen páromnak nincs kirívóan rossz tulajdonsága és a vonzalom az mindig meg van köztünk.

Azért a szabadidős kikapcsolódásokat eltérően képzeljük el.Félek ha elveszítem,megbánom,és nem lesz visszaút.

Ti mit csinálnátok helyemben? Maradnátok,szakítanátok,vagy keresnétek mást?Esetleg egyedül? Azért mindegyik kockázatos.


2016. szept. 18. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ebben a szituációban voltam és végül szakítás lett belőle.

Nagyon szerettem, imádtam, hogy ő is engem, de sok és egyre több volt a különbözőség ás az ebből fakadó vita.

Hiányzik, de tudom, így jobb lesz...

2016. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.És nem félsz attól hogy mással más fajta problémák lesznek,esetleg attól hogy mást nem fogsz tudni szeretni ennyire sem?
2016. szept. 18. 14:12
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolatban minek lenni. Mit ad?
2016. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Maradnátok,szakítanátok,vagy keresnétek mást?Esetleg egyedül? Azért mindegyik kockázatos"


Az egész élet egy folyamatos kockázat.

Vele maradni amúgy, nem kockázatos, garantáltan jövőtlen és idegesítő.

2016. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!