Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Auchanos babaruhákkal...

Az Auchanos babaruhákkal kapcsolatban kellenének tapasztalatok?!

Figyelt kérdés
Tegnap nézegettem az Auchanban a bébi ruhákat. Újszülöttnek van az 50-es, ami szerintem iszonyú pici. Utána van 57-es, és 60-as. Újszülöttemnek vásárolnék, ugyebár kellenek 56-os ruhák, és pár 62-es. De az Auchanos 60-as ruha olyan nagy... ráadásul azt olyan 3 hónapos kortól írja. Tapasztalat anyukák, ti mekkora babának, melyik méretet szoktátok venni?
2010. okt. 17. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Újszülött fiam (312Og-mal született) 3-4 hónapig hordott 56-os rucikat. Attól függ, mekkora lesz a babád. Ne vegyél túl sok pici ruhát, majd ha kell még, elküldöd apát, a nagyit vagy aki tud segíteni még pár darabért. Nem értem, milyen az Auchan ruhák számozása. Elvileg a standard az 52, 56, 62, 68, 74....
2010. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes ott rucit venni, mert nem valami jó minőségű. Anno mi is ott vettük az In Extenso márkákat, de hamar elnyúlt és kikopott a színe.
2010. okt. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poci-maci ***** válasza:

Mi a nyáron vettünk több ruhát nem volt panaszom eddig rá!

Ami a méretezést illeti az ottani 60 az 56-62esnek felel meg kb!

nekem most 1.5 éves a fiam és 24hós ruhát hord aszerinti méretben holot épp hogy82 cm

2010. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is használunk auchanos ruhákat, de igaza van az előttem szólónak, a méretezések kicsik, szóval biztos, hogy nagyobbat vennék.
2010. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Nem terveztem, hogy sok mindent vegyek meg ott, de tegnap pl. egy tök jó plüss vastag rugdalózót néztem, csak végül nem mertem megvenni. De tényleg köszi még egyszer a válaszokat!
2010. okt. 17. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, anno már fiamnak si sokat vásároltam az Auchanban, most a lányomnak is szoktam

Múltkor vettem a 5 db-os bodycsomagból is, szerintem jók.

18 hónaposnak 2 évesre valót, 86 cm-es alányom, de én fiamra is mindig nagyobat veszek

A tescos cuccok semivel sem jobbak, meg szerintem drágábbak is.

2010. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!