Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás elkezdésével kapcsolatb...

Fogyás elkezdésével kapcsolatban kellenének tanácsok. Valaki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan kéne elkezdenem a fogyókúrát. Az elhatározás megvan, fejben is "eldöntöttem", de ezek után semmi ötletem sincsen.

14, majdnem 15 éves lány vagyok, 170 cm magas és 60 kg. Hetente 2 edzésem van (kosárlabdázok) és 2-3 tesiórám is van. Naponta 100 felülést csinálok, de ez valamiért nem látszik meg rajtam, pedig lassan fél éve csinálom rendszeresen.

Zavar, sőt egyszerűen gyűlölöm az alakomat. Nagy a combom, a hasam és széles a csípőm...

Próbáltam azt a fajta "fogyókúrát", hogy keveset eszek, sokat mozgok és sokat iszok. Ez egy ideig jó is volt, de a szervezetemnek nem igazán tetszett, szóval azt abbahagytam.

A kérdésem nem csak az lenne, hogy hogyan kéne elkezdenem, hanem az is, hogy mi(ke)t lehet ilyenkor, és mi(ket)t nem lehet enni, inni?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2015. febr. 1. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz, növésben vagy, az alakod még most formálódik át, nőiesedni fog. Teljesen jó, hogy sportolsz, de eszedbe ne jusson a szükségesnél kevesebbet enni, a koplalásba belebetegszel. De ha mindenképp akarsz valamin változtatni, ne a mennyiségre, hanem a minőségre koncentrálj.
2015. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A napi 100 felülés felesleges. Progresszió kell.
2015. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

google: "Amit a zsírégetésről tudnod kell"

Olvasd el figyelmesen, akár többször is és semmilyen divat fogyókúrába ne kezdj bele, semmilyen tanácsot ne fogadj meg amit tini-magazinokban vagy hirdetésekben olvasol. Ha ezt követed menni fog.

2015. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. febr. 4. 20:01
 5/9 anonim válasza:
79%
szia :) én is 15 éves lány vagyok most kezdtem a fogyókúrát, már 2 kg-ot le is adtam. Én kevesebbet eszek, figyelek hogy mennyi kalóriát viszek be a szervezetembe..eyáltalán nem éheztetem magam mert az nem bírnám :D én napi 60 percet rubint rékázok....egy hét alatt meglátni a változást csak ajánlani tudom. Nagyon nehéz elkezdeni a Rubint Rékát mert iszonyat kemény de hihetetlenül jóóó már a szervezetem kívánja a mozgást :) szval próbáld ki te is és sose add fel :) Never give up.... :)
2015. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
utolsó válaszoló voltam: és ajánlom a Norbi update ételeket is mert azokban kevesebb a kalória :) és ne egyél rendes kenyeret mert az nagyon hízlal inkább ilyen extrudált kenyeret :)
2015. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 fiú vagyok, két hónap se és 15.. 158 centi mellé 64 kiló vagyok.. :( Habár nem látszik meg annyira mint 1 lányon de akkor is :D Barna kenyérre és ízesített vízre váltottam. Sportoláshoz sajnos mostanában rossz a közérzetem.. viszont tesizem eleget :D Remélem menni fog :) Sok szerencsét
2015. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket az ízesített víz nevű vackokat felejtsétek el, maradjatok a sima víznél.
2015. febr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nemsokára 14 éves, 172-3 cm és 53 kg. Hmm.
2015. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!