Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinder, Lovoo. Van köztetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, Lovoo. Van köztetek olyan aki már találkozott bárkivel ilyen alkalmazások jóvoltából?

Figyelt kérdés

Akik visszajelölnek, vagy éppen átutazó külföldi, vagy éppen alapból messze van.

Meg hát azt mondják, hogy nem éppen társkereső, inkább alkalmi kereső, de ezzel nem tudok egyet érteni, hiszen a legtöbb nő ugyan úgy nem keres alkalmit.



2016. nov. 8. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt már 1-2 találkozóm Tinderen és az egyikből nagyoh jó barátság lett. párkapcsolat vagy szex nem volt onnan. minden ismerkedési formából az lesz, amit az érintett felek akarnak. Tinderen éppúgy vannak egyéjszakást keresők, mint komoly kapcsolatra hajtók - meg az is előfordul, hogy valaki ilyet keres, de végül olyan lesz belőle...
2016. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tinderről 10+ lánnyal találkoztam, 2-vel össze is jöttem. :)
2016. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!