Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki hogy találkozott a szerelmé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy találkozott a szerelmével vagy hogy jöttek össze?

Figyelt kérdés
Légyszi mindenki írja le :3
2015. dec. 5. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ohm... En veletlenul bejeloltem facebookon ugy hogy elotte nem is ismertem.. Egy ismerosom ismeroslistajat nezegettem hatha ismerek valakit akit bejelolhetek. Es mindezt telefonrol es gondolom ahogy fol le huzogattam a listat veletlenul bejeloltem.. nemtudom. ELkezdtunk beszelgetni meg minden kuldott magarol kepet es ra par hettel azt mondta szerelmes lett :) Es mitagadas nekem sem volt o kozombos... Ezert osszejottunk. *Tavkapcsolat* Ezert megbeszeltuk,hogy majd Karacsonykor talalkozunk ha otthon leszek :) Sajnos azota szetmentunk.. mar nem is tudom hogyan vagy miert az a resze zavaros... De hat a tortenet eleje szep es jo :D 14/L
2015. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. Valaszolo az aztan kapcsolat lehetett. Talalkoztatok vegul eloben?
2015. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát.. Én így spontán láttam a városban egyszer kétszer.. Szimpatikus volt. :DD aztán egy nap, mikor szétmentem a barátommal, a barátnőm mondta hogy igyunk kicsit, ezért másnap elmentünk délután/este inni. Akkor láttuk barátnőmmel egy padon. Aztán mikor beértünk a kocsmába elvoltunk, kimentem kicsit levegőre, és akkor ott látom hogy megy. Mivel már ittam kicsit, gondoltam bemegyek, szólok barátnőmnek hogy megint láttam. Aztán már ő sem volt szomjas, eltalàlta hogy menjünk utána. :'DD rohan a haverunkhoz, aki ilyen hülye, és mindenre vevő, aztán elkezdtünk utána rohanni. :"DD de mivel kíváncsi volt a többi ismerősünk is, ezért öten rohanunk utána. Xd aztán megtaláltuk egy másik, közeli kocsmában. A hülye haverom bement, hogy szól neki, hogy jöjjön ki hozzám. Xd én ezt nem akartam, ezért elkezdtem visszafelé menni. :"DD egyszercsak jön vissza két barát, hogy menjek, mert vár rám a srác. :"DD mondtam hogy nem megyek, konkrétan le ültem a földre. Xd aztán nagy nehezen vissza mentem, mondta hogy át jön a 'mi' kocsmánkba, akkor beszéltünk, haza kísért.. Egy hónapig beszélgettünk, ismerkedtünk, aztán össze jöttünk. :))
2015. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző barátommal úgy, hogy a bátyám jóban volt vele. Egyszer a metrón mentünk a bátyámmal, és véletlenül ő is arra volt. Aznap felhívta őt, hogy tetszem neki és segítsen összehozni. Nekem is nagyon tetszett, így találkoztunk, de nem voltunk sokáig együtt.


Előtte pedig egy olyan fiú volt, akivel egy iskolába járok, facebookon bejelölt, és azt mondta, látott a folyosón és nagyon tetszem neki, lehetne-e szó egy randiról. Helyes srác volt, nagyon bejött, hogy nem célozgatott, hanem így egyenesen leírta, mit akar. Fél évet voltam vele.

18/L

2015. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. ez egy picit érdekes de az eleje tényleg cuki.

Az utolsó kettő pedig elképeztően cuki :3

2015. dec. 5. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok es az volt eletem elso es egyben utolso tavkapcsolata :D
2015. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhh :D
2015. dec. 6. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!