Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Második randira illik virágot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randira illik virágot vinni, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves srác vagyok, még soha nem volt barátnőm, nem is nagyon randiztam. Van egy lány, akivel egy internetes oldalon ismerkedtem meg. Majd 1 éve levelezgetünk, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Egyszer én hagytam fel a levelezéssel és Ő keresett utána, másszor fordítva. Majdnem 1 hete végre találkoztunk. Egy kicsit egy kávézóban beszélgettünk, majd hosszasan sétáltunk a városban. Úgy gondolom jól sikerült az első alkalom, mivel elég vacak idő volt kint, ennek ellenére sokat sétáltunk, beszélgettünk.


Elhívtam egy második találkára is, de nem tudom, vigyek-e magammal virágot. Ötlet? Egy szál rózsaszín rózsára gondoltam, vagy valami másfélére. Fehér liliom, bár az nem tudom, van-e ilyenkor. :D



2016. nov. 9. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármit illik, ha képes vagy felvállalni, és elegánsan viselkedni.
2016. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért annak nézz utánna, ha már virágot viszel egy nőnek, hogy melyik mire utal (virágetikett).

Én liliomot nem vinnék egyből, szerintem az célzás a szexre, de te tudod.

2016. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A rózsaszín rózsa a valaminek a kezdetét jelenti. Az sztem nem lehet rossz. Liliomról fogalmam sincs bevallom, csak egy ötlet volt :D
2016. nov. 9. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a rózsa az jó ötlett de elég egy száll.
2016. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!