Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha pl. egy bevásárló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hmmmmfincsi kérdése:

Az gáz ha pl. egy bevásárló központban meglát eggyik tanarom a pasimmal csókólózni? Fel hozza majd a suliba vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
A barátommal voltunk vásárolni es látott az osztályfőnök minket csókolózni és hát elég gáz lenne ha felhozná a temát.......veletek volt már ilyen?

2016. nov. 12. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy szemétláda vagy nagyon vicceskedő akkor esély sincs rá. Meg amúgy is addigra úgy is elfelejti.
2016. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szokott humorizálni, akkor nem hiszem.Miért lenne gáz?Szégyenled a pasid?Bár ez nem épp bizalomgerjesztő megnevezés és semmi tisztelet sincs benne.Félreértés ne essék, nem támadásból írtam!
2016. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Leszarja. Jó nagy egód van, ha azt hiszed, hogy az ofő még bevásárlás közben is veled van elfoglalva.
2016. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A találkozás nyilván neki is legalább annyira kényelmetlen volt mint neked, így nem hiszem hogy felhozná. De amúgy is miért tenné? Csak hogy téged még kényelmetlenebb helyzetbe hozzon?
2016. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hozd föl az iskolában, másnak nincs köze hozzá; ez amúgyis olyan intim-dolog, amit nem nyilvánosan, mások szeme láttára szoktunk kiélni. Ez nem a "kirakatba", meg a "nagyközönségre " tartozik, hogy "lássák, hogy milyen boldogok vagyunk". Szerintem ilyenkor uralkodni kéne magatokon, és nyílvános helyen én nem annyira csókolóznék. Számomra max azt lehetne gáznak nevezni; hogy a bevásárlóközpontban álltatok neki csókolózni. Szerintem ez kicsit olyan, számomra azt sugallja, hogy nem is igazán szeretitek egymást, ez csak a külvilágnak szólt, hogy irigykedjenek. A csókolózás nem bevásárlóközpontba való, szerintem külső helyszínen max egy szökőkúthoz vagy parkba.
2017. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!