Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon szeretnék csókolózni egy fiúval és túl fiatalnak érzem magam hozzá? Hogyan tudnám megszüntetni ezt a vágyat?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek. Akinek nem tetszik a kérdés, az hagyja a francba!

2012. ápr. 19. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak azért, mert azt írtad, túl fiatalnak érzed magad.
2012. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb legyél szerelmes, nem? vagy hogy gondolod? mert azzal csókolózni akibe szerelmes vagy az az igazi, amúgy meg olyan, hát jó, de olyan izé mégis. na, valaki elmagyarázná jobban?
2012. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg összeszedni olyan indokokat, amiért az unalmas, vedd rá magad, hogy unalmasnak tartsd, és egyszerűen foglalkozz mással.

Vagy találj valamit, ami nagyon érdekel (tényleg nagyon) és merülj el abban, keress új hobbikat, amiket folyamatosan tudsz csinálni. Nekem néha sikerült.

Bár én inkább szeretek vágyni erre, mégha kínoz is, akkor is sokkal jobban szeretem ha kínoz, mintha nem.

2012. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

második voltam. szóval ezt nem teljesen érteni, hogy érted. hány éves vagy és egy konkrét fiúra gondolsz vagy úgy általában.

szerintem nincs ezzel gond, hacsak nem nagyon erős a vágy és nincs nyugtod tőle. ha majd lesz barátod, nem fog unatkozni melletted :$

2012. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én nem csak úgy csókolózni szeretnék,hogy pl. szembejön valaki az utcán és lesmárolom,hanem a szerelmemre gondolok

:$

2012. máj. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!