Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A barátom a jelenlétemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a jelenlétemben bájolog másik lánnyal. Mit csinaljak? (20/L)

Figyelt kérdés

Télen el szoktam járni szolariumba néha. Én pécsi vagyok, a barátom soproni. Mikor ott vagyok nála sopronban mindig ugyanabba a szoliba megyunk, tenyleg jok a gepek, allitolag ez a legjobb a varosban. Viszont a pultoslany is egy nagy mellu feltoltottszaju tetovalt-szemoldoku fekete pothajjas lany, egesz helyes. Es megfigyeltem, hogy amig en bent vagyok, es a baratom kint var(altalaban mindent egyutt csinalunk mert csak hetvegente tudunk talalkozni), addig o beszelget a lannyal mindig hallom ahhogy affektal a csaj meg kerdezgeti, hogy mi van vele es o valaszolgat is kezsegesen. Mikor megkerdeztem, hogy miert, azt mondta, hogy nyugodjak meg, mar regota ismerik egymast, meg a lany amugy is az idosebb pasikra bukik(!!!!) ez komoly?(a baratom 24) Utana hallottam, hogy egy eve irogatott a csajnak csak aztan osszejott vmi idosebb emberrel.

Tehat azert ne legyek feltekeny, mert o megdugna, csak a lany az idosebb ferfiakra bukik? Koszonom.

+ multkor rairt, allitolag azert, hogy megkerdezze van e szabad szolarium, mielott mentunk, utana pedig kitorolte facebookrol a beszelgetest, nem ertem, ha csak ennyit kerdezett miert kellett torolni? A valasz az volt, hogy ne legyen ott, mert ugyse szokott vele beszelni.

En vagyok paranoias, ezek normalis dolgok lennenek?

En orvosira jarok, komoly lany vagyok, nem szeretnek a szolis csajjal vetekedni. :/



2016. nov. 16. 12:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet a temakor nem a legmegfelelobb amiben feltettem a kerdest, bocsi
2016. nov. 16. 12:09
 2/10 Fruzs33 ***** válasza:

Hát...nem hiszem,hogy gondotok lehetne ebből,ha a szolis csaj tényleg idősebbekre bukik.

Nem kell egyből féltékenynek lenni,főleg,ha orvosira jársz,és mint említetted komoly lány vagy.

2016. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Pécs-Sopron? Atya ég!

Na ezért sem támogatom semmilyen formában a távkapcsolatokat. Pécsett nincsenek pasik? :)

2016. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ne csak a lanyon muljon mar a dolog azert, mert ebbol ez jott le.
2016. nov. 16. 12:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy fesztivalon ismerkedtunk meg :D de kerlek a kerdesre valaszoljatok!
2016. nov. 16. 12:17
 6/10 anonim válasza:
Minden kapcsolat alapja a bizalom, szóval tedd fel magadnak a kérdést, hogy megbízol-e benne vagy meg tudsz-e benne bízni ezek után a közeljövőben. Ha nemleges a válasz, akkor felesleges erőltetni. Valószínűleg helyben is találsz megértő, kedves pasit, aki talán jobban megérdemel.
2016. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Orvosira jarsz es szolizol?


Aha.

2016. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked ilyen partner is megteszi, aki a jelenlétedben is vevő a flörtre.. akkor nyertél, örülj. Ha nem, akkor gondolkozz. Legjobb a Face-es dumak azon szakadtam. Te azt komolyan benyaltad?
2016. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7. XDDD

Fuck logic :D Á meg sem kérdezem hogy miért, de komolyan:D

Nade a kerdesre valaszolva, nem megbízható a baratod, es ezek nem normalis dolgok. Tuti hogy nem csak azt beszélgették ha eltakaritotta a szemetet magautan.

2016. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" Á meg sem kérdezem hogy miért, de komolyan"


Mert egy atlagember is tudja hogy a szolarium egyertelmuen karos, rettento modon oregiti a bort es nagysagrendekkel noveli a borrak kockazatat.


hat meg egy orvostanhallgato.

2016. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!