Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet h ujra osszejovok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h ujra osszejovok az exemmel? De akkor mi lesz a masik sraccal?

Figyelt kérdés

Va egy fiu akivel egy ideje beszelunk mar es tobbszor taliztunk is. Az elejen hetekig mindennap beszeltunk most viszont mar jo ideje alig. Kicsit rosszul esik. Legutobb en kezdemenyeztem a talit. Akkor is jol ereztuk magunkat de mar olyan mas volt.

(Eddig en ugy ereztem h o tobbet akar mint baratsag.)

Viszont

O az en exbaratom egyik haverja..

Az exemmel ilyen se veled se nelkuled kapcsolatunk van. Vanamikor utalom de par nap utan ujra beszelunk mert egyszeruen hianyzik. Ha masik csajjal latom az is rosszul esik. Hetvegen talizni fogunk.

Arra lennek kivancsi h szerintetek ez a ket fiu beszeltek rolam vagy h melyikojuknek jovok be?

J ameg hozza kell h csak rajtam mulik az h en es az exem milyen kapcsolatban vagyunk. O ha tehetne meg most is velem lenne. Es en is szeretnek vele lenni.

Csak nem tudom h mi van azzal a masik fiuval:/

Rossz lehet ez neki?

Helyes, kedves, cuki meg minden de nem tudnam elkepzelni h egyutt legyunk. Esetleg kesobb.

Velemenyek??


2016. ápr. 19. 20:39
 1/9 Like23 ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert az attól függ milyen döntésekre vagy képes!
2016. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15
2016. ápr. 19. 20:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Legyszi irjatok velemenyeket
2016. ápr. 19. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
veresd meg. Ámen tesó és eltűnik a képből
2016. ápr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mi van?-.-

Normalis valaszokat szeretnek

2016. ápr. 20. 06:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát te. NEkem ebből az egészből az jön le, hogy tulajdonképpen te nem is szereted annyira, csak bezgeti a fantáziádat az exedet. Én próbálnám elfeledni.
2016. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De az exem az akivel tenyleg mindentol lehet beszelni. Erdekli mi van velem es engem is ertekel h vele mi van. Sokat gondolok ra. Szeretem ha ir.

A masik fiu nem is szokott mar irni nekem. Utoljara en mondtam h talizzunk es lehet h kar volt. Tali ota nem is beszeltunk.

2016. ápr. 22. 06:31
 8/9 Like23 ***** válasza:
Akkor maradj az exeddel😊
2016. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az exem azt kamuzza a haverjanak h en meg o rosszban vagyunk es o mar nem akar tolem semmit..

Miert kamuzta ezt neki?

Amugy meg multkor lattam az exem azzal a lannyal beszelgetni a suliban aki miatt szakitottunk. Es erdekes h eddig nem is igazan kerestek egymast csak most h "alakuloban van a kapcsolatom az exxemmel"..

En ezt mar nem erzem!

2016. ápr. 27. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!