Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek összejönni egy lánnyal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek összejönni egy lánnyal. Mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés
17 évesen még soha nem volt barátnőm, és tegnapig randim sem. Egy volt osztálytársamon keresztül ismerkedtem meg a lánnyal, akivel több mint egy hónapja beszélgetek Facebookon, és tegnap végre találkoztunk. Élőben tök szimpatikus lány, és bár kicsit másképp néz ki mint a képeken, nem zavaró. Valahogy félek abba belegondolni, hogy mi lenne, ha összejönnénk, mert nem nagyon vagyok hozzászokva a változásokhoz, pláne egy ilyen nagy lépéshez, mint az első kapcsolatba való belekerülés. Simán mikor beszélgettünk, eszembe nem jutott ez, csak így az első találkozás után. Ez a szeretném is, meg nem is érzés. Tapasztaltabb emberek esetleg tudnátok valami tanácsot adni, hogy mit tegyek vagy ne tegyek?
2016. nov. 20. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nekem még ma se volt még randim se:/

17/f

2016. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, a lány majd úgyis eldönti, hogy akar e még találkozni veled. Addig meg folytasd facen a barátkozást! csak nehogy azt írd, hogy nem ilyennek képzelted, hanem dicsérd meg, és kedves légy hozzá
2016. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek egyszer be kell következnie. Ha nem vele, akkor más lánnyal, mert mindenkinek hiányzik egy idő után egy társ. Én örvendenék ha egy fiúnak én lennék az első barátnője. Cukinak tartom. Nincs mitől félj, mert kifürkészhetetlen a kapcsolatotok alakulása. Hajrá!

18/ L

2016. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyedül fogtok meghalni :) ha nem vesztek egy macskát.

Amúgy ne legyél ennyire beszari 17 éves vagy mikor akarsz barátnőt ??

2016. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!