Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor irhat rá egy lány egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor irhat rá egy lány egy fiúra, ha az napok óta nem kereste?

Figyelt kérdés
Szóval, halottam hogy tetszem neki és ráírtam. Szóba jött a találkozás is. De neki mindig akadt valami gondja. De felhivott telefonon és mindíg édes volt. De... nem keresett vagy ugy ... négy napja. Nem mintha mindennap beszélnénk hisz ő 12.osztályba jár de... hètvégèn egyáltalán nem keresett pedig ezt most elvártam volna. Mert ugye oba jött h na most megyünk. Szoval ugy tervezem megkèrdezem hogy lesz-e valami velünk. De nem tudom hogy helyes-e a gondolkodásom. Mivel lehet hogy tulreagálom de.. èrdekel a srác. Tizenöt vagyok. És nem naiv. Ha akar valamit... közölje. Jo igen utalt rá... de... nem tudom.

2016. nov. 21. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Akármikor, amikor szeretne ráírni.

Játszmázás helyett inkább legyél őszinte.

2016. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármikor, amikor van időd.
2016. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!