Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Puszi és ölelés között mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszi és ölelés között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Szeritetek melyik az úgymond személyesebb? Mikor hogy köszöntitek a másikat? Ez most eleg hülyén van megfogalmazva de remelem van aki erti :D

2016. nov. 27. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a puszi a 'személyesebb'.

Én a fiú haverjaimat csak megölelni szoktam.

2016. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A puszi személyesebb, esetenként romatikus közeledésnek is tűnhet. Barátnak mindenképp max. ölelés.
2016. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk forditva van. A puszi alap. 2-3 puszi az mindenkinek, akar ismeretlennek is elso talin igy koszonunk.

Az oleles sokkal testkozelibb es szemelyesebb, es azt csak tenyleg fontos embereknek adjuk :)

18f Pest

2016. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A puszinak több fajtája is lehet. Van amikor egy lány lánynak ad puszit pl köszönésből 2-t akkor az nem igazán személyes. Ha egy fiú egy lánynak ad úgy puszit hogy mindketten tudják hogy nem szimpla haverok, akkor nyilván személyes. Az ölelésnél is van több fajta. Van amikor csak úgy kedvességből, üdvözlésből egy rövid ölelés zajlik le két ember között. Viszont ha egy hosszú, mondhatni meleg ölelésről van szó akkor az személyes. Személy szerint nekem az ölelés személyesebb.
2016. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy hosszú ölelésben több szeretet van mint egy pusziban, de kinek mi. :)
2016. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy történik, pl puszinál tényleges arcrapuszi, vagy csak összeérintitek az arcotokat és cuppantotok egyet?


Ölelésnél is ugyanez, megtámasztjátok egymás vállát vagy tényleg megölelitek egymást?


Ja, nagyjából ez határozza meg, a személyes verzió csak barátnak/barátnőnek, a publikus meg mindenkinek, aki ölelkezni/puszilkózni akar.

2016. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!