Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nálam 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 5 évvel idősebb lányba, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ő most lett 21 éves, én meg 16. Sokat szoktunk beszélgetni, szoktunk együtt hülyülni, stb..

Sokszor átölelt már és puszit is adott,de nem tudom eldönteni, hogy ez most baráti ölelés, vagy sem?

Hívtam már meg bálba, sokat táncoltunk és azt láttam rajta, hogy élvezte.


Egy dolog miatt nem vagyok biztos benne, hogy működne. Az előző párkapcsolataiban mindig a férfi volt az idősebb.


Nem tudom, hogy elmondjam-e neki, vagy sem, mert nem szeretnék ezzel véget vetni a barátságunknak, ha esetleg visszautasítana. Egyébként körülbelül 6 éveismerem.


Szerintetek?



2015. febr. 24. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úhh hat év az bizony rengettek idő , ez így lehet csak szimpla baráti is. Próbálj meg felé közeledni , de ha el hívtad és el ment akkor tetszel neki. Ez sem valószínű mert tudnák példákat mondni , de nagy az esélye hogy tetszel neki. Ha ez téged motivál akkor le írom : Én 15 voltam ő 19. Én 18 voltam ő 26 és volt 25 éves barátnőm is. Szóval szerintem az a pár év nem vészes. Sok sikert hozzá :)
2015. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Volt egy este, mikor szerettem volna mondani neki valamit, elég cinkes dolog volt, igy alig-alig mertem kinyögni. Mikor sikerült elmondanom, mosolyogva, semmi komolysággal mondta, hogy fiatal vagy hozzám. Ez is lehet egy jel, hogy bejövök neki, ha már erre gondolt legelőször?


Ugyanazon az estén egyszer közel hajoltam hozzá, már nem tudom, hogy miért, ránéztem a szemére és pont a számat nézte.


Többször volt olyan eset is, mikor megfogtuk egymás kezét, ugye tánc közben és egy idő után összekulcsoltuk, aztán olyan 5 másodpercre rá elengedtük.

2015. febr. 24. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha olyan típusú lány aki fél a környezete véleményétől, akkor nem fog veled kezdeni. Amúgy én is idősebb vagyok a férjemnél, bár csak 3,5 évvel. Mikor összejöttünk, még nem töltötte be a 21-et. De így is volt aki pedofilnak nevezett engem. Marhára nem tudott érdekelni.


Bár ha már mondta hogy túl fiatal vagy hozzá akkor nem valószínű, hogy belemegy egy kapcsolatba.

2015. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is szerelmes vagy egy nálad 5 évvel idősebb lányba.
2015. febr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lem is ez tortent, bar en lany vagyok. a fiu nalam 4 evvel idosebb. en most 14 vagyok o meg 18. o az elso szerelmem es azt szeretnam ha o lenne az utolso is. Ő is igy erzi. Ő koreai en meg csak felig vagyok magyar, szoval igy eleg nehez volt, de nagyon szeretjuk egymast . Amiota ismerem nem tudok masra ranezni, mindig hianyzik ha nincs a kozelemben. Ha te is igy erzel akkor ez szerelem, ha nem akkor tevedsz. Ne tord ossze a szivet. Akar hogy is oregebb mint te meg akkoris lany. Konnyen osszetorik amugy a pedofil az aki bantalmazza a nala kisseb korral rendelkezo embereket. a lany akit szeretsz sosem lesz pedofil. Sok sikert ha tenyleg szereted. Nekem elhiheted a korkulombseg termeszetes dolog.
2015. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lett valami kérdező? Hasonló szituban vagyok... :/
2016. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!