Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit tudnék csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval,a kislányos ömlengésen túllendülve mégis egy igen gyerekes témát készülök feszegetni.Nekem nagyon szimpatikus egy fiú.Sajnos még nem állt módomban beszélni vele.Fogalmam sincs hogyan is közeledhetnék egy nálam idősebb fiúhoz.(itt a kornak csupán annyi szerepe van,hogy én gimnáziumba járok míg ő egyetemre)és ahogy alaposan utána néztem,az érdeklődési körül is roppant hasonló.Viszont(meglepő módon)a létezésemről sem tud.Az egyetlen kontaktusunk,annyi volt,hogy egy nagy áruházban önkéntesként élelmet gyűjtöttünk a rászorulóknak és kapott egyet a szórólapból és miután adakozott hosszan mosolygott rám,ebből azt következtettem,hogy szimpatizál velem.De mégis ,hogyan kereshetném fel?Jelöljem be facebookon?Más megoldást nem látok.Viszont a terv buktatója,hogy mit mondok,ha megkérdezi:ki vagyok és miért jelöltem be?

2016. nov. 28. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelöld be!Ha megkérdezi, akkor leírod az igazságot, hogy gondoltad bejelölöd mert szimpatikusnak találod és ismerkednél vele.Ugye, hogy nem is ördöngős?

Egyébként hány évesek vagytok?

Ha elakadsz és gondolod, írj!

2016. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valóban ilyen egyszerű volna a dolog?

De nem kínos,csak úgy beszélgetést kezdeményezni?

Ráadásul egy lánynak

2016. nov. 28. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha velem ismerkedni szeretne egy lány akit ráadásul nem ismerek és bármilyen formátumban rám köszönne és látnám rajta, hogy beszélgetni szeretne, vagy megmondja kerek perec, hogy ismerkedne, nem feltétlenül gondolnék arra, hogy azért mert barátságnál többet szeretne.Abból én már kinőttem, hogy ilyenekről kombináljak. :)

Korotok?Ha nem akarod itt és szeretnél, akkor írj rám!

Ne aggódj, nem fogom félreérteni! :)

2016. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!