Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék elhívni egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elhívni egy lányt randira. Tudtok tanácsot adni? 12/F

Figyelt kérdés
Azt kell rólunk tudni, hogy nagyon jóban vagyunk, de az utóbbi időben nem csak barátként tekintek rá. Beleszerettem! Mindketten nagy Harry Potter fanok vagyunk, szóval szeretném elhívni moziba, a Legendás Állatok és Megfigyeléük c. filmre. De hogy kérdezzem meg? Válaszokat előre is Köszi!

2016. nov. 28. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem cukker vagy, de a 7es elég para basszus 10evesen még. A melled se nőtt ki :D behalok az ilyen gyerekeken. Mondjuk nekem a 12 is necces, igy moziba menni az aranyos de "kapcsolat".... szerintem olyan 14-15evesen kene ezt elkezdeni
2016. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Most kinek mi számít kapcsolatnak. Gondolom nem vad orgiát terveznek, hanem mozizni, strandolni, filmezni együtt,csak egy kicsit nem egyedül lenni.


Szerintem simán kérdezd meg,hogy ráér e és elmenne e veled. Nem kell túlgondolni a dolgot. Mondd,hogy nem akarsz egyedül menni, az XY barátod pedig úgysem élvezné és ezért gondoltad,hogy ő biztos szívesen jönne. Aztán ennyi.

2016. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!