Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyik osztálytársam lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik osztálytársam lányt, elszeretném hívni randira. Korizni, pizzázni vagy valami másra. Ha elhívom és eljön, akkor nem tudom, hogy hogyan tovább. Tudnátok írni tippeket, hogy hogyan csináljam? 14/F

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele. Kérdezd meg milyen volt a napja, mit tervesz szilveszterre vagy ilyesmik igazából elkezdeni nehéz csak :D
2016. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még mennyire de nehéz elkezdeni.

Ez az a helyzet amikor kell egy kis lökés nekem, aztán egyre jobban feloldódok és csak jön ki belőlem, persze nem ömlengek magamról, mert szeretem ha más mesél. :D

2016. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el magad, mondd ki mit érzel, pl:

"Fuu de izgultam amikor elhívtalak"

"Mennyit tervezgettem, hogy mit mondjak"

"Szóhoz sem jutok olyan szép vagy"

Tényleg működik :)

2016. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!