Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy lány odajönne hozzátok, hogy volna-e kedvetek elmenni valahova vele holnap?

Figyelt kérdés
Külsőre nem szép, de nem is az a bűnronda kategória.
2016. dec. 9. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire ismerem a lányt, ha alig akkor szép mosollyal elutasítanám. A másik dolog hogy "holnap" általában senkinek sem jó, egy ilyen dolgot nem előtte egy nappal kell közölni.
2016. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, egy vadidegen lány :D Csak úgy gondolom, leszólíthatnék 1-2 fiút, hisz a normális tinik randizni járnak, nemde?
2016. dec. 9. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha idegen lenne a lány még akkor is belemennék, nem vesztenék semmit sem, tuti jól éreznénk magunkat. Nagyon örülnék neki, hogy valaki keresi a társaságomat.
2016. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2: A normálisak azok először ismerkednek picit, aztán randiznak. Egyből "letámadni" valakit nem igazán szimpatikus, számomra nevetséges.
2016. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát miért hívna meg ha nem ismerkedni ? Én preferálom ha személyesen így akar valaki megismerkedni.
2016. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Gondolom nem tudod de "hát"-al nem kezdünk mondatot. Amúgy az ismerkedés az más dolog mint az hogy elhívom "valahova" az embert úgy hogy azt sem tudom róla mi a neve!!!!
2016. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor kérdezzem úgy, hogy volna-e kedve valamikor megismerkedni? Végül is ugyanazt jelenti a kettő.

Egyébként valaki írta, hogy ez nevetséges: szerintem is viccesnek tartanák, de attól még lenne, aki belemenne, nem?

2016. dec. 9. 17:06
 8/10 anonim válasza:
Én bele mennék...
2016. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 Miért ne kezdhetnénk?
2016. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 Akkor odajön, elhív és megismerkedünk. Ha jól éreztük magunkat akkor adunk egymásnak elérhetőséget és utána megint találkozunk, ha meg nem akkor sem vesztett senki semmit és még 1 jó történet is lett belőle amit majd gyerekeknek elmondhatok.
2016. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!