Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez most akkor randi vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor randi vagy nem? (elég bonyolult, többi lent)

Figyelt kérdés
1,5 hónapja megmondtam egy srácnak hogy bejön, ő is utalt arra, hogy bejövök neki az előtt pár héttel de valahogy abbamaradt. Az volt a válasza, hogy nincs ideje barátnőre, és szerencsére a barátainak is azt mondja hogy nem akar senkivel összejönni, nem csak nekem. Eltelt ez az 1,5 hónap és eléggé beleszerettem. Ezt megírtam neki egy 2 oldalas levélben, minden részlettel együtt. Másnap nem jött suliba. Az utáni nap megkérdezte mit csinálok szerdán, van e kedvem vele elmenni a templomba ahová jár. Persze igent mondtam. De ez most akkor randi vagy csak úgy barátilag hívott el?

2016. dec. 10. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt randinak is felfoghatod szerintem, lehet meggondolta magát és mégis megpróbálja veled, de lehet,hogy nem akar komolyabban semmit csak élvezi a társaságodat és ennyi az egész, majd a viselkedése alapján kiderül mi is ez :D
2016. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

templomba :D


am szerintem is az amit az előző mondott

2016. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett? :)
2016. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Annyira meghatotta a leveled, hogy ma már össze is házasodtatok? :D
2016. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy mi lett? A szerdai találkozáskor bejelentette, hogy elég nagy esély van rá, hogy elköltözik..Aztán érzékeny búcsú és pár nap sírás evés nélkül.
2016. dec. 21. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!