Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randira hívnám az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívnám az osztálytársam de egy kicsit bonyolult!? 15/F

Figyelt kérdés
A lány koleszos(Győrben) én pedig Győri vagyok. 15:00-ig suliban vagyunk általában, azért van amikor előbb, később jövünk ki. Pénteken rohan a vonatra hogy elérje. A többi napon pedig vissza kell érnie a koleszba. A lány nem fiúzos fajta, bár nem is annyira vissza húzódó.( Jólnézki) A belső tulajdonságai jók. Általában a barátnőivel utazik vissza a koleszba, sose magányos (mindig velevan valaki). Elszeretném hívni randira de az előbb le írtak egy kicsit gátolnak. Mit tegyek?

2016. febr. 10. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem 1 vonat megy pénteken se:D

Eggyel vagy kettővel későbbivel is mehet

Ha élőben nem megy, írj neki, vagy csak simán beszélgessetek amikot lehet

2016. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor haza megy akkor is a barátnőivel megy. Az írogatos dolog meg nekem nem jön be! Féltélezem neki se! Nem azok a tinik vagyunk akik folyton a Facebookot búják.
2016. febr. 11. 15:29
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, azóta hogy alakultak a dolgok, de mindenképp javaslom, hogy egy szünetben menj oda hozzá, figyeld ki, mikor egyedül van, és hajrá! :) Az én öcsém is hasonlókkal küzd, és ugyanezt szoktam tanácsolni neki is. A legtöbb lány nem is szereti, ha Facebookon keresi meg a lovagja először. ;) Esetleg egy iskolai csoportmunka során csatlakozz hozzá, ha valami tananyagot nem ért, ajánld fel a segítséged, stb. Én szurkolok! ;)

2016. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagy haladás nem történt! Kissebb beszélgetések, filmes témáról (szereti a MARVEL filmeket). Szerintem el értem azt a szintet hogy már talán bír, de ez nem biztos!
2016. febr. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!