Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne összejönni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne összejönni egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy elég nagy középiskolába járok, (900 tanuló) fiú iskolának mondható mert kb. 40 lány jár ide. A lány akit szeretnék befűzni messze a legszebb nő az iskolában. Ez az egyik probléma, mert hát elég sok ember próbálkozhat nála és itt merül fel a kérdés, mért pont én lennék neki a jó. Picit magamról is, én 16 vagyok(10. osztály), sportos testalkató (1 éve kondizom), volt már dolog több lánnyal is de ők fel sem érthetnek hozzá. Ő egyel felettem jár azaz (17-18 éves). Szerintetek lenne esélyem? Hogyan kéne megpróbálni?

2016. dec. 10. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az összes csajomat eddig úgy szedtem fel, hogy meghívtam piára...elég retardált módszer, de az ingyen piát mindenki szereti :D
2016. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hét én is:D de az a baj, hogy ő nem olyan. Meg a mai lányok inkább az idősebb faszikkal vannak és nem a korukbeliekkel, a fiatalabbakkal meg pláne.
2016. dec. 10. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha az idősebb pasikat keresi, akk nem nagyon van esélyed nála... De azért próbálj vele mindig kedves lenni, beszélgess vele, mosolyogj rá. Nem veszíthetsz azzal semmit, ha megpróbálod! Ha nem volt még fiatalabb barátja, akk itt az idő, h legyen neki... ;)
2016. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 blose válasza:
Mindig az a legfontosabb hogy legyél biztos magadban,nem szereti egyik sem a bizonytalan csávókat.Teremts kettőtök között kapcsolatot,beszélgess vele,hívd el valahova.Mondjuk étterembe vagy kávézóba,és a többi alakul.
2017. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!