Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jó dolog szűz nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó dolog szűz nővel összejönni és hosszabb távon tervezni?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel szűz volt amikor összekerültünk,komoly kapcsolatban élünk,már az eljegyzésünk is megvolt,sokan azt mondják hogy nem túl jó ötlet olyan nővel összekerülni akinek én vettem el a szűzességét mert késöbb gond lehet belőle hogy nem volt mással nem élte ki magát stb,valaki volt már hasonló helyzetben,vagy csak én gondolom tul a dolgokat?
2016. dec. 4. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ajaj, néha túlkombinálják az emberek a dolgokat. Kedves Kérdező, a párod téged szeret, ne aggód túl!

A saját példámat említeném: 20-on felüli szűz nő vagyok, aki nehezen alakít ki párkapcsolatot. Mivel nekem ehhez óriási bizalom kell, így nem fogok fűvel-fával összefeküdni, sem most, sem pedig akkor, ha már valakivel összejöttem. Nem érzem azt, hogy ki kellene élnem magam.

Szóval ne aggódj, hanem bízz inkább a párodban.

2016. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Mint az első írta, a párod téged szeret aztán később meg majd mást. 5,7,10 év múlva rájön hogy gyakorlatilag nem élt aztán mész a levesbe. Nem egy nem kettő példát láttam már erre.
2016. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én sem voltam másik férfival a barátom előtt, de egyáltalán nem befolyásol semmit. Okkal nem voltam, hisz nem akartam csak úgy összefeküdni senkivel, és ez ezután sem változott, hogy a barátommal vagyok. Nem vágyom más pasira és nem is vagyok kíváncsi milyen lehet mással. A barátom ismeri, hogy mit szeretek, mit nem, én is hogy ő miket. Miért akarnék egy olyannal lefeküdni, aki ezeket egyáltalán nem ismeri? Szerintem kiélni magát az embernek a párjával kell, vele kell új dolgokat kipróbálni és nem úgy, hogy minél több pasival csinálja
2016. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
nem mindenki akarja kiélni magát!
2016. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
1-essel teljesen egyetértek.
2016. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

A férjem előtt nem volt senkim, és érdekes módon így 7 év után is csak ő kell, sőt, egyre inkább csak ő...

Csinos/ápolt vagyok, nyomulnak rám a munkahelyemen is (pedig tudják, hogy házas vagyok), mégse érzek rá késztetést. Nem ostoba ösztönlény vagyok, azon felül pedig egy boldog, szeretetteljes kapcsolatot értelmes ember nem rúg fel csak úgy. Aki picit is nyitott szemmel jár, az jól tudja, hogy a békés, biztonságot nyújtó családi hátteret (hogy a szerelmet már ne is említsem) feladni egy kósza numeráért nem éri meg. Főleg, hogy aki kapcsolatban/házasságban élő emberre nyomul, az a szememben egy szánalmas senki, kizárt, hogy akár 5 perc erejéig is olyat tudna nyújtani, ami érdekel :)

2016. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

teljesen személyiségfüggő.


kérdezd meg, hogy vágyik-e ilyenre, és találjátok ki, hogy mit tehetnétek, hogy együtt maradjatok :)

2016. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!