Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon gerinctelen dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gerinctelen dolog lenne kizárólag önbizalom-növelés céljából összejönni egy leszbikus nővel ha amúgy heteró vagyok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen, tudod nekünk leszbikusoknak is vannak érzelmeink.
2016. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Ezy heteronak esepye.sincsen egy leszbinel

TESS FELFOGNI H EGY LESZBI CSAJT CSAK EGY MASIK CSAJ IZGATJA ES CSAK CSAJJAL JON OSSZE nem hetero kiskanos fiukkal

2016. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod.
2016. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ÉN PEDIG TÖRTÉNETESEN EGY CSAJ VAGYOK,BOCS HA NEM ÍRTAM KI,AZT HITTEM KIDERÜLT A KÉRDÉSBŐL!
2016. nov. 5. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
önbizalom növelésére elég a flörtölés is...
2016. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Neked ez,hogy esne fordított esetben..? Na ugye.

nincstöbbkèrdès.

23/l

2016. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
igen, gerinctelen dolog lenne. Te mit tennèl ha odáig lennèl valakièrt, aztan kiderülne hogy nem is èrzett irántad semmit se, csak jól esik az egójának? Arról nem beszèlve, hogy ezáltal elveszed az időt ès a lehetősèget, hogy megismerjen valaki olyat aki majd tènyleg szeretni fogja őt.
2016. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
De miféle önbizalmadat növelné? Tényleg nem értem.
2016. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Esetleg ha előre meg beszelned vele ,hogy mi is a szándékaid es ha ő is belemene, másképen igen is nem jó ötlet
2016. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez elején elmondod neki, hogy te csak próbálgatni szeretnéd mi jön be neked és ő ebben benne van, csak nyugodtan, ez így tiszta sor.

A gond ott kezdődik, ha fűzöd őt, elhiteted, hogy szerelmes vagy, aztán lerázod. Na az elég nagy átverés.

2016. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!