Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik régóta egy lány az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik régóta egy lány az osztályból, szerintetek hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk, szoktam vele beszélgetni, néha elkérem a házit. Legtöbbször a legjobb barátnőjével van, nem mintha vele nem lennék vele jóban, de mégse tartozik rá. Ha szemben ül egyik órán, szoktam figyelni, ha észreveszi sem fordítja el a fejét. Szerintem a többi fiú jóképűbb nálam az osztályból és sajnos többen hajtanak rá. Mellesleg ekcémám van sok látható helyen, ami szintén ront ezen. Szerintetek lenne esélyem? És ha igen, hogy? Köszi a választ:

Egy kétségbeesett srác (15/f)



2016. dec. 10. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a házi feladat elkérésével inkább csak rontod az esélyeidet szerintem....
2016. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele h több fiú is akarja! Rám is több fiú hajt, de nekem csak egy fiú tetszik, akit a többiek nem gondolnak olyan jóképűnek (viszont én nagyon :)) és hülyének néznek engem, h nem a legjobban kinéző fiú jön be nekem (ő nekem nem tetszik) A lényeg, h ízlések és pofonok! ;) Ne bizonytalanodj el és legyen önbizalmad!!
2016. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :) a házi elkérése alatt csak a feladat szövegének elkérését értem
2016. dec. 10. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Bárcsak az én kiszemeltem is ezt írná ki rólam áradozva ide.

Egyébként menj oda és beszélgess vele, írj rá facen, stb.

2016. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal.. 😉 harcolj erte hidd el azt többre értékeli majd mint azt ha sok nagykepu f@*z mire veri ott magat...en is sokaknak bejövök az osztályból de nekem csak egy kell aki mellesleg nem tartozik a leghelyesebbek közé de en meg is ot akarom... Es engem is hülyének néznek h pont o?
2016. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Igyekszem majd :)
2016. dec. 12. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!