Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek egy fiúhoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy fiúhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiu aki nekem bejon es ugy vettem eszre en is neki. Viszont nem kozeledik felem ugy es engem ez zavar kiszeretnem deriteni hogy valoban szeretne valamjt. Akik esetleg voltak mar igy lanyok kozul tudnatok tanacsokat adni hogy hogyan "nyomuljak" es fiuk nektek volt mar olyan hogy egy lany kozeledett feletek? Mit gondoltok errol?

2016. szept. 8. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

el akartam poénkodni de nincs kedvem, bocsi

szóval sztem szimplán írj rá, nem lesz semmi baj belőle, kiderül mi van, hátha elhív valahová, vagy hívd el te, nem kell fosni tőle ha nem nem

én is szeretem ha 10 lépésből legalább 1-et a csaj tesz ne mindet én, ha már akar valamit mutassa is meg utána lesz ideje a srácnak a kedvedben járni

sok sikert, 19/F

2016. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vagy.. Hámy éves vagy? Ő hány éves?

Ha lány közeledik az úgy könnyeb ezt gondolom :D


17F

2016. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs el írtam fáradt vagyok.. *beszélgess vele*
2016. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Marci/2000/ ***** válasza:
Szia kedves kerdezo😊 először is jo lenne tudni a korod 16/f
2016. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ülj az ölébe

ülj mellé , beszélgess vele , tudd meg egyik haverjától hogy van-e csaja...(ez azért fontos)

2016. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 18 o 19
2016. szept. 9. 06:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehajolsz és tolatva.
2016. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!