Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randizni? 14F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randizni? 14F

Figyelt kérdés

8.ba járok és van egy lány osztálytársam akit 3 éve ismerek.Sokszor beszélünk és több órán is egymás mellettem ül.Elszeretném hívni randizni csak nem tudom hogy.Most volt osztályon belül a karácsonyi húzás és gondoltam elhívom a camponába ajándékokat keresni.

Szerintetek jó ötlet vagy tudtok esetleg jobbat mondani ?


2016. dec. 11. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
odamész és megkérdezed. ennyi
2016. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdésnek nem is rossz elhívni a camponába ott meghívhatod egy italra is akár ehettek is próbáld kerülni az iskola témát és ha jól elvagytok legközelebb nem vásárlás céljából hívd el valahova :D
2016. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, nem is olyan feltűnő, de mégis sejthet valamit!;) Amúgy meg mondatod, h olyat húztál akit talán ő jobban ismer és segíthetne majd ajándékot keresni (mondjuk) szombaton. Ha belement nyert ügyed van, dumáljatok sokat, és hívd meg egy forró csokira vagy amit szeretne. Légy vele nagyon udvarias, figyelmes, hallgasd meg ne vágj a szavába és viccelődj sokat (de ne sértsd meg vele)!

Sok sikert!

2016. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!