Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek bejött már hogy leszólí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejött már hogy leszólítottatok egy lányt?

Figyelt kérdés
Milyen szöveggel és hol?
2016. dec. 11. 18:48
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
41%
nem mert elküldtek a francba te se tedd
2016. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Suliban, szemeztünk, aztán odamentem hozzá, miközben a folyosón ment a barátnőjével. Hátulról megfogtam a karját és azt mondtam, hogy: Szia, lenne egy perced? Azt mondta igen, elmondtam ismerkedni akarok, azóta minden nap nagyon jókat beszélünk.
2016. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem merek leszólítani senkit szóval ha megpróbálnám az úgy nézne ki hogy halálosan remegve és izzadva odaállnék és megkérdezném hogy........hogy.... nem, igazából lehetetlen hogy oda menjek és elhívjak bárkit is szóval gyakorlatilag (még elmémben sem megy haggyá má :P) nem is jutnék el oda hogy megkérdezzem szóval hatalmas NEM :D


14/f

2016. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!