Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom holnap találkozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom holnap találkozik egy csajjal aki "régebben" bejött neki, de már azt állítja hogy nem érdekli mert "csak én érdeklem" és csak barátilag találkoznak, viszont legalább elmondta nekem. Szerintetek elhiggyem hogy már nem érdekli?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 00:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha így elmondta akkor nem lesz gáz. Akkor kéne aggódnod ha eltitkolta volna. :)
2016. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Maximum megkúrja, de biztos téged szeret.
2016. máj. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
75%
Ezt hívják hazugságnak, kérdező. Ha kiemelte, hogy a találkozás baráti jellegű, tuti, hogy szívesen megfarkalná a csajt, csak nincs elég gerince a szemedbe mondani ezt.
2016. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a valóság felvállalása mögött bújik meg a legnagyobb trükk. Vágod, amit mondani akarok?
2016. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Milyen negatív itt mindenki komolyan....

Miért nem létezik olyan szerintetek, hogy csak találkoznak?

Én is találkoztam már hasonlóan csajjal úgy, hogy barátnőm van, semmi ilyen hülyeséget nem látott bele!

2016. máj. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy amit a második ír az nagyon durván igaz
2016. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Bejött neki, barátnője is van, minek találkozna? Barátilag? Hirtelen barátkozni akarnak? Na ne itass, nem vagyok szamár.
2016. máj. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Szóval arra akartam célozni, ha van barátnője a párodnak, minek barátkozik hirtelen egy olyan lánnyal, aki régen bejött neki?
2016. máj. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Bezzeg ha a csaj találkozna egy másik sráccal akkor nem lenne Ennyi gyanakvó válasz. Amelyek teljesen jogosak, testem hozzá.


A nagy kérdés, hogy a csajnak van-e most valakije?

2016. máj. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Orfeus ***** válasza:
100%

Én is találkoztam olyan lánnyal aki régi osztálytársam volt, nagyon helyes lány. Exemmel is találkoztam már, és soha nem történt semmi, barátnőm pedig megbízik bennem.


Nem értem ha vkivel akarsz beszélgetni egy velőset akkor miért kell mindjárt rosszra gondolni...


23F

2016. máj. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!