Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek bejött már az utcán/sul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejött már az utcán/suli folyosón való leszólítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van itt köztetek olyan, aki az utcán, vagy suli folyosón szólított le valakit? Mivel kezdtétek a beszélgetést? Mi volt az illetőnek a reakciója? Mi lett a vége?

2016. dec. 11. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem leszolitott egy fiu a suli folyosóján, de nekem ez nem jon be. Sztem elég legalja viselkedés, hogy megyek es egyszer csak: Helló, cica, van gazdád? leszel a barátnőm?

No persze nem azt feltételezem, hogy minden fiu ilyen, mert sztem azért vannak rendesek is, akik csak ráköszönnek a lányra, na az bejön 😉

2016. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan mész oda, ha jól előtudod adni magad, akkor általában bejön :)
2016. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 szia cica van gazdád?😏😂


Amúgy folyosón és kérdeztem tőle hogy mivan vele

rég beszéltünk

ő meg mesélt vagy 3 percig, amit mesélt abból meg kérdeztem hogy..mikor, hol, ilyesmi..utána ő is kérdezgetett.. A végén semmi se lett mert miért lett volna?:D

2016. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 így jó?

Én- öööö he heló sz szia.

Csaj- igen? Nekem mondtad?

Én- Bocsi nem.

.

.

.

2. Verzió

Én- szia.

Csaj- szia

Én-(gyorsan elfutok)

.

.

.

3. Verzió

Én- szia

Csaj- szia

The end.

Melyik a legjobb?

Általában a 3. Verziót szoktam amikor meglátok egy ismerőst az utcán és ő vár valakire én meg megyek valahova.

2016. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja és nyilván az első kettő vicc volt. Nem szeretek futni.

#4 voltam.

2016. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig az első tetszett a legjobban :D

2# voltam

2016. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa hogy leszólított egy srác de igazából tökre számítottam rá ezt a következő képen érte el:


Először még csak szemeztünk.Aztán egyre többet.Utána mosolygott is aztán én is.Kb már olyan volt mintha ismernénk egymást csak nem beszéltünk.Aztán egyszer volt olyan hogy majdnem csak mi voltunk a suli aulájában és egymás előtt ültünk.Nem közel egymáshoz hanem ő az aula egyik végén én meg a másik végén.Aztán egyszer csak odaült mellém köszönt bemutatkozott és elkezdtünk beszélni.Megkérdezte milyen órám lesz hogy hanyadikos vagyok meg ilyenek.A többi meg nem ide tartozik. :D


Neked meg sok szerencsét! :)

2016. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 na akkor már mondd a többit is :3 :D
2016. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 nekem is nagyon tetszett mikor ki találtam. És csaj vagy? Mert ha igen ööö he heló sz szia.😂😂
2016. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!