Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Magas vagyok és nagyon sovány....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagyok és nagyon sovány. Van esélyem így lányoknál?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 190 ±1 centi, és szebb napokon 65 kiló.

A bordáim nem kandikálnak ki meg semmi ilyesmi (talán egy picit), és azon vagyok hogy egy kis izmot építsek, vagy esetleg zsírt felszedjek.

Amúgy az arcom szerintem átlagos, és elvileg jó a humorom.

Még nem nagyon kezdtem el udvarolni senkinél, majd ha ott lesz a korrekt személy akkor talán megmutatom a reproduktív szándékomat neki.

Így kb milyenek az esélyeim?


2016. dec. 13. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobbak az esélyeid mintha 160 centi lennél
2016. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
39%
Elsőt megerősítem, lehetsz akármilyen csúnya/sovány/kövér, ha 190 centi vagy a lányok nagy részének be fogsz jönni, ellenben ha alacsony vagy lehetsz bármilyen jóképű, izmos, nem sok lánynak fogsz tetszeni.
2016. dec. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A " repruduktiv szándékod" add a kezébe és majd simogatja.
2016. dec. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Én is 191 centi vagyok, meg még 4 volt osztálytársam is, a legalacsonyabb 184. 20 évesek vagyunk, egyikünknek sem volt még barátnője és mindegyikőnk szűz. Ez a "ha magas vagy minden nőt megkapsz" duma szimpla hülyeség. Ha jóképű és magas vagy, akkor kapsz meg minden nőt. A magasságod egymagában feldughatod a seggedbe, mert le sem szarják a lányok, ha nem párosul hozzá egy szép arc. Ez az igazság, hiába nyavajogtok hogy "Jajj a magas srácoknak olyan könnyű". Nem, nem az.
2016. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semennyi, légy magabiztos és attraktív.
2016. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ti hogy méritek magatokat? Itt gyk-n minden második férfi/fiú 190cm körül van :S
2016. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak annak tudható be hogy inkább csak a magasak hangoztatják hogy mekkorák, nem? :D
2016. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

185 cm felett nem érdekel a srác feje, úgyis a mellkasához beszélek.

De a lányok nagy többsége így van vele, nagy esélyeid vannak.

2016. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is akkora vagyok kb mint te es 70 kg persze tudom hogy meg izmosodhatok bőven de en mar jol érzem magam a bőrömben es nem tsrtom magam extra vekonynak. 9. Ben ugyanennyi cm voltam es 55 kg na az gaz volt, am osztálytársam olyan vékony hogy nem lehet lemérni a testzsir szalalekat es mégis van barátnője nekem meg nincs, pedig szerintem sokkal jobban nézek ki mint o csak o rajta van a témán en meg nem
2016. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!