Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a szebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a szebb lányoknak a nemtúl helyes fiúk jönnek be (ugyan ez fordítva)?

Figyelt kérdés

saját magamon tapasztalom hogy nem az, olyan fiúk jönnek be mint például a barátnőimnek(oké tudom, ízlések és pofonok) de sokszor látom az, utcán vagy akárhol hogy a szép nők átlagon aluli fiúkkal vannak és a jóképű fiúkkalis ugyan ez.. Lehet erre azt mondani hogy nem minmindenki a külsőt nézi.. Lehet azért van mertjobban kitudnak tteljesülni egy olyan mellet aki nem olyan szep mint a párjuk?

17/L


2016. dec. 13. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
szimplán az összkép a lényeg :) lehet nem egy bombanő/pasi, csak átlagos, de a személyisége átlagon felüli :)
2016. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez a kérdés fájt.
2016. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van benne valami:)
2016. dec. 13. 19:07
 4/13 A kérdező kommentje:
Remelem te értelmesebb kérdéseket teszel fel, sajnálom engem ez a dolog érdekel ha válaszolni nem tudsz ne is irj, ide. Kosz
2016. dec. 13. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más a szépség...nekem eddig 2 barátnőm volt meg egy kavarás (vagy mi) de mind a hármat egyetértően rondának mondja kivétel nélkül mindenki még az anyám se tudta azt mondani rájuk hogy szépek xD én mégis a legszebbnek tartottam őket mert külsőre is tetszettek még ha nem is a legmerészebb álmom női voltak de a belsőjük annyira kifényezte ezt a kinézetet hogy a kisugárzása engem totál megszédített és tiszta szívemből vertem nyakon mindenkit aki azt merte mondani rájuk hogy ronda :D de muszáj megjegyezni hogy nem jött volna össze egyik sem ha nincs meg a testi vonzalom az elején mert nem lett volna ami motivál engem a legelején amikor még nem ismertem őket 17/F
2016. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

#5-ös ez nagyon szép...


am igen én is valahogy így vagyok nekem nagyon bejön egy fiú akire az összes barátnőm azt mondja h nagyon ronda és nem értenek mert nála sokkal helyesebbeket is megkaphatnék szerintük de negem ő érdekel, nekem ő a leghelyesebb <3 :))

2016. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek más a szép. "nem mindenki a külsőt nézi" - Nem, nem mindenki nézi CSAK azt.
2016. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudod nem mindenki nézi csak a külsőt flegmakirálylány.

És amugy ha egy kicsit is tetszik valaki megismered és a belsője meg gyönyörűszép akkor már az jó...tehát "külső megfog belső megtart"

Ja amugy nem mindenkinek ugyanaz a szép:D

2016. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert nem a külso fontos némelyeknek hanem az h milyen belül, ah ezt már mondták előttem.Tudod lehet vki kivül szép de olyan ronda belülről mint a sz*r.
2016. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem is olyan fiú jön be, akire barátaim azt mondják hogy nem néz ki jól, meg hogy én jobban nézek ki nála (a végén megérted). De én olyan helyesnek meg aranyosnak látom, hogy nekem ő kell. Egyetlen probléma csak az, hogy én is fiú vagyok.
2016. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!