Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mivel lephetném meg? Főleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg? Főleg lányok válaszát várom!

Figyelt kérdés
Most lesz az, hogy egy lánnyal 2 hónapja ismerkedtünk meg egymással. Nem vagyunk együtt még, de nagyon közel érezzük magunkat egymáshoz. Szeretném levenni a lábáról egy picit, amivel látja majd, hogy mennyire akarom őt. Nagyon szeretem.. Ha mondjuk tudnánk kettesben lenni valamelyikőnknél, akkor milyen meglepetést csinálhatnák neki? Vagy, ha nem jön össze az, hogy egymásnál vagyunk? A normális válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

2016. dec. 18. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vörös rózsa! Egyértelmű. Vagy a Milkának vannak finom szív alakú bon-bonjai! Ilyesmi :)
2016. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok megint

Ha mondjuk viszed magadhoz akkor díszítsd fel a szobád gyertyával, esetleg rózsaszirmokkal! Ezzel tuti lenyűgözöd

2016. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedvenc virágát vinném neki. Szerintem ez elegáns, romantikus, nem túlzás.

Ha felhívod magadhoz, akkor a kedvenc italával, kedvenc sütijével várjad.

Biztos értékelni fogja, hogy odafigyelsz rá és megjegyezted, hogy miket szeret.

2016. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem nagyon lenyugozne,ha sajat kezuleg elkeszitened a kedvenc sutimet. Szerintem ez hihetetlenul aranyos gesztus. Eleve a figyelmesseg,hogy tudod,mit szeretek,masreszt meg hogy nem csak beugrottal a boltba es levettel valamit a polcrol,hanem te magad fektettel energiat az elkeszitesebe.
2016. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Virág, nyaklánc, saját készítésű rajz vagy süti.
2016. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg inkább az lenne imponáló, ha megveszi a kedvenc sütimet.

Minek ügyködjön a konyhában órákig az, aki nem is ért hozzá. És nyilván a végeredmény sem lesz olyan. Na meg sok süti van, amit házilag nem is igazán lehet elkészíteni.

Szóval nem csak a saját készítésű dolgoknak örül az ember.

2016. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!