Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok olyan sráccal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan sráccal, aki nem annyira jól néz ki, de okos, érett, kedves? Olyan 14 körüli vagy feletti lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, de nem nevezném igazi ismertségnek, csak neten beszéltünk, még sajnos nme találkoztunk. Nem is tudom hogyan néz ki, csak úgy általános leírásból, meg egy régi homályos képből, amin nem is igazán látszik. Ha küld képet vagy találkozunk és nem néz ki annyira jól, de egyébként kedvelem kéne vele járnom? :) Mert szerintem a személyiség fontosabb, de egy csúnya sráccal akkor se jrnék, ezt gondolom ti is értitek:)

2016. febr. 23. 18:24
 1/8 anonim válasza:
Ezt egyedül csakis te tudhatod, mi nem tudjuk megmondani, hogy működik-e közöttetek a kémia, vagy sem :) 16/L
2016. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerült. Ha kedveled akkor járj vele, ha nem, ne. A kinézetének ehhez nem kéne hogy köze legyen. Az eredeti kérdésre a válasz: igen, már megtettem, másfél éve együtt vagyunk, jobbat nem is kívánhatnék. 18l
2016. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és igazad van, de sajnos valamiért mégis elgondolkodtam rajta, letagadni pedig már nem fogom:)
2016. febr. 23. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:

A külső ugyanolyan fontos, mint a belső!:) most egy tök ronda csávóval ne járj azért mert aranyos, de egy olyannal se aki full helyes de egy igazi tapló! Neked kell eldönteni!!

"~Külső megfog, belső megtart..!" 17/l

2016. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én megértem, a felvetést; mondhatjuk, hogy a külső nem számít, de őszintén, hány olyan ember van aki az ideállja teljes ellentétéhez vonzódik, akin plusz 30 kiló van, és lány létére két fejjel magasabb, vagy fiúként két fejjel alacsonyabb?

A külső nyilván nem minden -sőt-, de a szerelem a testi és lelki szeretetről szól, és ha a párunkhoz nem vonzodunk szexuálisan, akkor bekell vallani, hogy barátként tekintünk rá, nem pedig szenvedélyes szerelemmel.

Amúgy meg interneten ismerkedni szerintem borzasztó nagy illuzió; teljesen más az ember élőben és a képernyő túloldalán, szerintem előbb találkozz vele, utána gondolkodj ezen.

2016. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát jó lenne találkozni vele, de csak pár napja beszélünk, plusz külön városban lakunk, szóval ez nem olyan egyszerű, meg én nem is hívnám el, szerintem ilyesmiben a fiúnak kéne kezdeményeznie, de annyit már beszéltünk, hogyha Pesten leszek írok neki, hogy ott vagyok. Jövőre fogok felköltözni :)
2016. febr. 23. 19:06
 7/8 anonim válasza:
100%
Nos, ha olyan emberrel szeretnéd összekötni az életed, aki rohadt fullos pasi, azzal vigyáznod kell, mert csak magával foglalkozik, és más sem lesz a téma, csak ő. Ha csúnya pasival jössz össze, akkor persze hogy veled fog foglalkozni, de lehet, hogy emiatt a környezeted ki fog nevetni. Viszont ha te ezt figyelembe veszed, akkor megbántod, hiszen ha őszintén szeretnéd, akkor le sem tojnád mások véleményét. Szóval vagy a társadalomnak, vagy magadnak felelsz meg, viszont egyvalamit ne felejts el: a társadalom nem fog jótanácsot adni, fogni a kezed szülőszobán, és támogatni mindenben, csak kinevet ha buksz, valamint tapsol ha sikert érsz el (holott a fele se tudja hogy mit). Szinte csak lánybarátaim vannak, és volt már nagyon jó pasija, akikre én férfi szemmel is megmondom hogy jól néznek ki, mindnek, de nem sokáig húzták, mert velük alig foglalkozott az egyén. Remélem valamilyen mértékben hasznos voltam, sok sikert! :)
2016. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Köszönöm szépen, és teljes mértékben egyetértek azzal, amit leírtál. Egyébként én már döntöttem a részemről, minden a srácon múlik:)

2016. febr. 24. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!