Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin étterembe akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin étterembe akar vinni de én nem szeretnék odamenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előtte már egyszer találkoztunk de az nem ilyen fajta találkozás volt.Mondta hogy elmehetnénk étterembe vagy sütizni de én nem szeretném ha ő hívna meg meg alapból rá szeretnék koncentrálni nem kajálni:D Ezt hogy mondjam meg neki szépen? Milyen más ötletek vannak hogy mit csináljunk?
2016. dec. 22. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Simán megmondod neki hogy nem akarsz étterembe menni. Nem kell folyton minden apróságtól fosni :D Sokkal rosszabb lesz ha kellemetlenül fogjátok magatokat érezni, ő azért mert nem fogja érteni miért vagy furi, te meg a már az általad leírtak miatt. Hogy mi mást lehetne csinálni..hát csak tudod mihez van kedved :D


16/l

2016. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Dobj fel más programlehetőséget, amiben nem szerepel étterem, kajálás stb. :D Vagy vsak simán mondd el neki, hogy nem enni szeretnél, hanem rá szeretnél koncentrálni. Értékelni fogja. :)
2016. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak úgy simán sétálgatni, ha bírjátok a hideget. A sütizéssel mi a baj? Öt perc alatt megeszed, a többi időben meg koncentrálhatsz. Azt pedig nyugodtan megmondhatod, hogy szeretnéd a részedet fizetni, vagy még jobb, ha azt mondod, legközelebb te fizetsz.
2016. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment mindenkinek a zöld kéz:D
2016. dec. 22. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Irok nektek programot c++-ban.
2016. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvolt es nagyon jol ereztem magam vegul nem ültünk be sehova mert mondtam neki hogy ra szeretnek koncetralni meghívott forralt borozni,kocsizni nagyon jo volt😍 koszi mindenkinek😘
2016. dec. 23. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!