Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&m be tényleg haza lehet...

H&m be tényleg haza lehet vinni a ruhákat és 30 napig gondolkodni megtartom e? Akár 10 ruhát is hazavihetek gondolkodni és visszaadják a pénzt ha visszaviszem? Máshol is van ilyen?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
30 napon belül visszaviheted, ha nem hordtad. De egy normális felnőtt ember általában a boltban el tudja dönteni, hogy kell-e neki az adott darab.
2016. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom hogy folyton vasarolok mert az üzletben minden megtetszik és félek ha várok lemaradok róla mert megveszik. Mivel jártam már így. Aztán otthon már nem is erdekel annyira miután meg an. Meg soksor vagyok úgy hogy nem tudok dönteni 34 es vagy 36 os kell e mert nem látom a különbséget mikor próbafülkében próbálom. Otthon meg csak el tudnám dónteni ha ez tényleg létező dolog nalunk is, unokatesóm Barcelonaban él és azt mondja ez nem csak naluk van így hanem kötelező az egész világon.s ő is összevásárol 300 euróért cuccokat aztan van hogy csak egy 29 euróst tart meg hó végén és Zt meséli mosolyogva visszaveszik, nem tudom ez a magyar hmben is ténylegesen működik? És még melyik üzletben? Mert annyira nem rajongom azért a hmért. Inkább fiatalosabb cuccok tetszenek annak meg csak a dividedje a stílusom
2016. okt. 16. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nőj fel, és nem lesznek ilyen gondjaid...
2016. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...anyám is folyton vásárol tehat nalunk csaladi vonas tele a ház cimkés ruhákkal amiket végül sose viseltünk
2016. okt. 16. 13:13
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem családi vonás, hanem felelőtlen pénzszórás.
2016. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Irigy vagy? Egyébként ma voltam a vaci utcaban és megkérdeztem az eladót azt mondta nyugodt szívvel visszavihetek mindent 1 hónapon belül ha eredeti allapotban van. Be is vasaroltam 89780 ftért biztos visszaviszek belőle ez egy jó dolog. Lesz időm eldönteni mit tartok meg. Nem is linné az ember milyen jó szolgáltatások vannak. Ki is volt írva hogy vásárolj most dönts késöbb így a próbafülkében sem álltam sorban. Tiszta happy vagyok :-)
2016. okt. 16. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irigy, én vásárláskor el tudom dönteni, hogy mi az, amire szükségem van, és csak azt viszem haza. ;)
2016. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én meg jobban szeretek otthon próbálgani :-) irigy vagy ne tagadd kis csóresz
2016. okt. 16. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Még ha irigy lennék 😂😂😂 de még mindig jobb lenne, mint döntésképtelen vásárlásmániásnak lenni. Anyagi problémáim sincsenek vállalkozóként...de nyilván nem jutottam volna eddig, ha szórom a pénzt minden butaságra. ;)
2016. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pinkpancser ***** válasza:
Mintha már lett volna ezzel kapcsolatos kérdés és ott azt írták, hogy ez csak a rendelésekre vonatkozik (tehát az elállás jogát tolják ki 30 napra 14 helyett)
2016. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!