Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha még nem volt barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok(lassan 17) de még nem volt barátom. Nem piálok, nem cigizek mint sok velem egykorú lány... pár jóval idősebb fiú próbálkozott már nálam, de én maximum 2 évvel idősebb srácot tudnék elképzelni.
2016. dec. 26. 21:53
 1/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki majd jön ha jőnnie kell de ne legyen korhatár meg a te korodban a 3 év se sok
2016. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem ciki.
2016. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Dehogy ciki :)

Nem maradtál le semmiről sem. Első párommal 21 évesen ismerkedtem meg, nagy kaland.

Ha szeretnél valakit keress, de mások miatt, hogy "ciki" ne! :)

2016. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi vagyok, mint te, nekem sem volt még és nem gáz.
2016. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na az elmúlt 15 percben hány privát ment? 9? 10? Több?
2016. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan már!Egyáltalán nem vagy elkésve, csak nem találkoztál a megfelelő sráccal, ennyi.Nem kell idegeskedni.Örülj, hogy 18-20 évesen nem úgy fogsz kinézni mint egy lerobbant, kiélt fejű lánynak nem nevezhető (nőnek pláne) lények, csak mert túl korán akartak felnőni!Legyél erkölcsös!Vagy közéjük állnál?Az iskolával, a tanulással, a jövőddel foglalkozz!Ismerkedj és barátkozz is, de ne légy meggondolatlan!
2016. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Üdv a klubban!
2016. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éves lányként nem volt még barátom, szóval nem gáz:D

Akikkel ismerkedtem valamiért nem passzoltunk sosem, még nem talált rám az igazi:D

Nyugi semmiről nem vagy lemaradva.:)

2016. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!