Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az ciki hogy most lettem 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki hogy most lettem 15 éves és nem volt még barátom és még nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
Szerelmes is utoljára 12 évesen votam, ha az szerelem volt. Úgy érzem ha benne lennék egy "kapcsolatban" lenne rá jelentkező, csak mindig a "csúnya" fiúk nyitnak felém. A helyesebbek meg felém se néznek. Tudom, nem kéne külső alapján ítélkeznem. Azt hiszem, hogy én még túl gyerekes vagyok ehhez az egész szerelem dologhoz. Lehet ez azzal van összefüggésben, hogy amúgy is nagyon későn érő vagyok? A barátnőimnek már volt legalább 5 pasijuk és kezdem magamat furának érezni.

2016. febr. 14. 18:05
 1/10 anonim válasza:
100%

15 évesen lett nekem először barátnőm. Egyáltalán nem ciki ez, a szerelem néha megvárat. Valóban igazad van, ne a külsőségek alapján ítélj, ha valaki felkínál egy lehetőséget, élj vele, maximum egy jót elbeszélgettek. Ha meg megtetszik, akkor hajrá. Egyszer élünk, túl rövid ahhoz, hogy dolgokat hagyjunk ki. A barátnőid pedig a tipikus mai tizenévesek, ne legyél séma. Örülj neki, hogy még nincs senki, hidd el, tapasztalat!

18/F

2016. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az a ciki ha egy 15 évesnek már volt 5 pasija. pont időben vagy. De arra figyelj hogy ne legyenek túl nagy elvárásaid. Lehet azért a "csúnyák" nyitnak feléd, mert te se vagy túl dekoratív, ezért ha egy jó pasira vársz lehet elszalasztod a lehetőségeket.
2016. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem ciki!

Nekem sem volt meg baratom es en 16 eves vagyok nem soka 17 szoval nem ciki es semmirol nem vagy lemaradva.. Es akkor legyen baratod amikor ugy erzed hogy mar fel keszultel ra ha meg ugy gondolod hogy tul gyerek vagy meg ahhoz akkor ne menj bele :) semmit ne azert tegyel mert a baratnoidnek mar az megvolt es nekik mar volt.. Semmit ne masert tegyel ez a te eleted es ne mas befolyasoljon abba hogy mikor legyen baratod.. :) 16/l

2016. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2016. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 3 napig volt barátom, vele nem csókolóztam. Úgy éreztem, kéne egy barát, helyes volt, meg kedves, de nem éreztem, hogy ez így jó lenne és szakítottam. És nekem is a nagyon helyesek jönnek be, de természetesen reménytelenül :D

Szóval még időben vagy te is.

16L

2016. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :3 kicsit megnyugodtam és kettes én nem akarok túl egoistának tűnni de mások szerint jól nézek ki. Az arcom egész szép és sportos alakom van inkább az a bajom hogy nem vagyok túl magabiztos :/ ha vki flörtölni próbál velem mindig tisztára elvörösödöm és semmi frappáns válasz sem jut eszembe.
2016. febr. 14. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
nem ciki,bár én azért már tapasztaltabb vagyok kicsit bár most épp nem vagyok szerencsés talán mert mostanság kicsit elhúzódok a világ elől mert olyan kedvem van de majd csak lesz valami,ha jó idő van mindig mozgásban vagyok és észre vesznek a lányok :D 16/F
2016. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem baj

Én 18 éves vagyok és fiú és már voltam szerelmes de még nem volt barátnőm

De a mai nőket csak a fiú pénztárcája érdekli... DE van kivétel is!!!!!

Én is most próbálok egy barátnőt ,,szerezni"....

Ne aggódj majd eljön az ideje mindennek egyszer én pl. nem foglalkozok a másik véleményével ilyenekkel kapcsolatban...

Fel a fejjel!

2016. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki sőt szerintem jobb is ha nem sieted el a dolgokat... meg a végén megbannad ha elsieted. Az meg h 15 évesen 5 pasija volt... hát én nem tartom túl jó ötletnek
2016. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos én meg 18 vagyok és soha az életben nem voltam még szerelmes és még csak öt pasim sem volt. Én azt mondom emiatt nem kéne aggódni...talán akkor nekem kéne nem neked..de majd lesz ne erőltesd .A barátnőiddel meg nem kell foglalkozni.Aki meg nem tetszik neked mond meg neki és ezért se kellenne szomorkodni.MÉG RÁÉRSZ! (18/L)
2016. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!