Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap talalkozom baratnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap talalkozom baratnőm szüleivel. Mik azok a kérdések amikkel meglehetne előzni a kínos csendeket?

Figyelt kérdés
Én vagyok a barátnőm első pasija és most fogok először talalkozni a szüleivel és eléggé ellenszenves vagyok a szemükben, hogy rossz hatással vagyok a lányukra meg a többu hülyeség :D
2016. dec. 28. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

gyakorikérdésekkel! szerinted?

Ha ennyi eszed nincs, hogy nem tudod, hogy kell bevágódni valakinél, akkor felesleges átadnom neked ezt a "tudást", mert csak bemagolod, de tisztelettudó nem leszel.

17f

2016. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. nem a kérdésre válaszoltál

2. tulajdon képpen semmire sem válaszoltál csak lehülyéztél.

3. szóval akkor mik azok a gyakori kérdések amiket ilyenkor kell felrakni?

2016. dec. 28. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, abban az esetben, ha beáll a kínos csend, mit kérdezz?:D Szerintem alapvetően nekik kellene "faggatni", de mindegy. Ami éppen eszedbe jut! Megdícsérsz egy tárgyat, amit éppen látsz, vagy ha esetleg érdekel egy bútornak az eredete... Nem őszinte kérdések, ezt ők is fogják tudni, de legalább gentleman vagy és érdeklődsz.
2016. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na végre használható válasz :) nagyon köszi, pont ilyen ötleteket vártam :)
2016. dec. 28. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinos csend lenne szerintem is a szuloknek kene kerdezni h ne neked mint vendegnek legyen kellemetlen es szerintem erre a baratnod is fog figyelni de ne aggodj ha abban a helyzetben leszel majd kenytelen leszel vmit improvizalni akkor meg megdicsered az anyja foztjet meg tenyleg a hazat is meg ilyenek
2016. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jobb fejek a szulei,gondolom ok is oldani akarjak majd a hangulatot. Ha nem,abban az esetben is kivancsiak lesznek rad,tehat tuti megkerdezik majd,hogy melyik suliba jarsz,mik a terveid,vannak e testvereid,meg a szokasos koroket lefutjatok. Legyel nyitott,ne csak egy ket szoval valaszolj,es akkor nem lesz baj.
2016. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Àltalàban a szülők a hibàkat keresik a fiúkban. Nyílvàn a legjobbat akarjàk a lànyuknak. Szerintem próbáld kimutatni azt, hogy mindent megtennél a lànyukért és hogy nagyon szereted őt.
2016. dec. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mutatkozz be úgy mint: Csöcsi! Jöttem megrontani a lányukat.

Onnantól nem lesz velük többet kínos csönded.

2016. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!