Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha randira hívnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha randira hívnak bennetek, akkor mennyire számít, hogy a fiú mennyire: jóképű kigyúrt/izmos mennyi pénze van (bár nem hinném, hogy ezt külsőleg meglehetne állapítani) ?

Figyelt kérdés
És mi kell ahhoz,hogy soha ne kapjon a fiú visszautasítást,ha randira szeretne hívni valakit?

2016. aug. 6. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván számít, elég sokat. Hogyan néz ki, milyen a kisugárzása, kedves-e. Az meg ha magas és kicsit izmos is csak még imponálóbb.

17L

2016. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a pénz és izom nem nagyon számít de a magasság nagyon.

Meg ez attól is fugg hogy vonzónak találom-e a srácot. Na meg persze kisugárzás személyiség is nagyon fontos: )

2016. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nehogy már a pénz, és az izom mennyisége számítson... ha az izmait, a magasságát, és a pénzét szereted, az nem szerelem.


Aztán meg ha a kis felszínes riherongy hoppon marad, sírásra áll a szája.

2016. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem érdekel a külső. A személyisége annál inkább, ha tud megfelelően viszonyulni hozzám, akkor szívesen megismerem.
2016. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értem.

Szóval ha egy teljesen átlagos/átlagon aluli fiú oda megy hozzátok,kedvesen udvariasan akkor 100% hogy adtok neki esélyt 1 randira.

2016. aug. 6. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

100%-nak nem 100% mert

1:lehet valakinek bejossz valakinek nem ez nem rajtad mulik, van olyan srac aki nagyon sok lanynak bejon de mondjuk aki meg neki tetszik lany annak pont nem.

2:lehet h bejonnel neki de van kapcsolata massal alakul valami nyilvan vissza fog utasitani

Szoval nincs olyan h 100% h nem utasit senki vissza igy. Meg meg lehet 1000 mas oka ra. De nyilvan probalkozni kell de az egyutt jar azzal h vissza utasitanak

2016. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

*vissza is utasithatnak

bocsi elozo voltam

2016. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem szeretem ha kigyúrt,de gondolom egyértelmű hogy ne ilyen 40 kilós fiú legyen...A pénze nem érdekel,az számít hogy jóképű legyen,azaz nekem tetsszen benne valami+a személyisége,viselkedése. is fontos.
2016. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván pluszpont, ha egy fiú izmos, de abban is vannak fokozatok. Mint ahogy te sem olyan lányt szeretnél, akinek mindene szilikon, és 0-24-ben plázázik vagy kozmetikusnál, manikűrösnél, fodrásznál van, a lányok legtöbbje sem bukik az olyan fiúkre, akik non-stop kondiznak, és mindenféle gyári fehérjekésszítményeket isznak. Nem a pénz számít, hanem az ambíció: kevés olyan fiú van aki tud is, és akar is dolgozni. Szóval ha most nincs pénzed, de valószínű, hogy később lesz, az egy normális lánynak vonzóbb lehet, mintha egy elkényeztetett kiskölyök vagy, aki apuci pénzével menőzik.

Egyébként lehetsz akár herceg, sztárügyvéd, filmszínész, vagy Jézus, úgyis lesz olyan lány, aki visszautasít, ezen ne görcsölj.

Ha izmosabb szeretnél lenni, ne gyúni járj szerintem, hanem sportolj valamit, mondjuk csapatsportot, pl a vízilabda jó lehetőség. Megtanít együttműködni, és az úszás nagyon jó alakot csinál fiúknak.

2016. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilván valamilyen szinten számít, hogy milyen a külseje. Pl. Nekem nem jönnek be a kigyúrt srácok, meg a nagyon véznák se.

Ha mondjuk elhanyagolja a külsejét az nálam hatalmas mínusz.

Az anyagi helyzetét talán az öltözékéből lehet sejteni, de nekem az is elég ha ügyel az öltözékére.

2016. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!