Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kb két héten belül találkozom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb két héten belül találkozom egy sráccal, és valószínű, hogy elcsattan az első csók is. De nekem ez tényleg az első lesz, és teljesen be vagyok parázva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagyon bénázni, és mire készüljek fel?

Előre is köszönöm

SOS



2016. szept. 19. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóféle
2016. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Légyszíves normális válaszokat küldjetek, mert fontos nekem nagyon. És nagyon félek hogy elrontok valamit.
2016. szept. 19. 19:36
 3/5 anonim válasza:
100%

Írhatom, hogy ne parázz, mert úgyis fogsz, de tényleg nem kell. A csók az jön magától, arra nem igazán lehet felkészülni.

Add magadat, légy laza valahogy, nem kell parázni, ha tetszel neki, akkor nem fogja érdekelni, hogy az első csók nem épp olyan lesz, mint azt pl elképzelte, bele jössz abba is. :)

2016. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hagyd hogy vezessen
2016. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj a fogaidra, ha nagyon vadulsz összeérhet az övével, az nem jó.

Többi mind megengedett, meg is haraphatod a nyelvét, persze nem durván.

2016. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!