Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan emberek akiket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek akiket érdekel a hízás? Hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Hízás, minél nagyobbra. Mert ez izgatja, hogy nagy hasa, fenekee legyen.

Fiúk, lányok, melegek válaszát is várom.



2016. dec. 30. 03:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos engem a 49 kilómmal nagyon is érdekel a hízás téma. Szívesen szednék fel úgy 6kg-ot.

Egyébként a telt emberek csak egy bizonyos határig nézhetnek ki jól. Persze a plusz kilókat is tudni kell viselni.

A hájas emberek taszítanak.


A legjobban az zavar, mikor a !!!McDonald'!!!ban látok egy rohadt hájas csajt, aki valami hihetetlen irigységgel vegyített utálattal néz rám. De akkor mit keres a mekiben? Ha meg tovább hízlalja magát, ne nézzen úgy, mint aki mentem megölne.

2017. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel 18/f
2018. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egy csomóan írjátok hogy érdekel a hízás téma viszont nagyon sok embernek nem tetszenek a kerekebb lányok/ fiúk. Akkor ez hogy is van? 🤔
2018. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Engem kifejezetten a kerekebb formák indítanak be.

A kigyúrtak és a soványak nagyon nem az eseteim.

2018. aug. 16. 18:58
 15/17 anonim válasza:
100%

Hat, en eleg tulsulyos vagyok (120 korul), de nem igazan talalkoztam meg ilyen sracokkal, bar nem is kerestem:D

viszont en kondizok, es eletmodvaltasba fogtam, szoval ha valaki etetni akar, azt zoldseggel tegye:D

18L

2018. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Mi ez a kérdés :D Ez kész.

Vannak olyan lányok akiknek jól áll akár az extrém túlsúly 80+ felett is.

De ott nagyon számítanak az arányok az arc bőrminőség stb stb.

Ha találkoznék ilyen lánnyal engem se zavarna a túlsúly.

A kérdező gondolom bbw fétises.

2020. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nehéz így ismerkedni, az az igazság. De ettől függetlenül próbálom nem feladni. Meleg srác vagyok. 31/F
2023. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!