Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megbántottam a lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a lányt, hogyan kérhetek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű lány akiért oda vagyok. És már többször találkoztunk, eleinte csak néztük egymást aztán beszéltünk is pár szót és hát így távolabbról ismerjük egymást mondjuk így.

Viszont én biztos voltam benne, hogy tetszek neki láttam rajta. Persze nem éppen az esetem , mármint én azért elégedett vagyok magammal, jól nézek ki eléggé de ő tényleg 10/10-es és nagyon sokan oda vannak érte, népszerű lány. Én kicsit kilógok az ideáljai közül szerintem, nem vagyok az a tipikus szépfiú.


Viszont erre való tekintettel úgy is közeledtem hozzá (szilveszterkor) ,hogy ne érezze magát többnek vagy ne érezze azt hogy engem ő hanyattvágott a szépségével.

És talán kicsit túlzásba is vittem a dolgot, de végülis működött mert azonkívül hogy pipa volt rám folyton nézett és kereste a társaságom.

És amikor kijött velem kettesbe beszélgetni akkor meg akart csókolni, simogatta a tarkómat stb. Én meg persze nem akartam hagyni neki egyből, mondtam hogy ez nem így megy ha akar valamit azért tenni is kell. Mondtam neki hogy kérje szépen. Persze először csak röhögött meg mondta hogy tuti nem. De aztán úgy álltunk ott egymás előtt, hogy egyszer csak odasúgta. Én meg (én hülye) már hajoltam közel, nagyon akartam volna de valami miatt elhúztam a fejem és mondtam neki hogy "nem" .

De ezt nem gondoltam át, ez rohadt nagy hülyeség volt... Persze már nem mosolygott, nem vette a "poént" és elment a francba :(


Nagyon szemét voltam? Ezért én is megsértődtem volna azért magamra, megaláztam őt. Aztán ráírtam már facen de nem írt vissza :(

Bejövök neki ez biztos de félek annyira elrontottam a dolgot. Gondoltam személyesen kérnék tőle bocsánatot mikor végezne a sulival akkor megvárnám. Vagy ez hülye ötlet? Mit tehetek ilyenkor?


2017. jan. 2. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
mond hogy részeg voltál ami természetesen nem mentesít semmi alól elkurtad de szeretnéd meg egyszer megprobalni ezuttal szeszes italok hatása nélkül
2017. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot ne kérj. Ha adtad a bunkót és működött, akkor várj az ellágyulással addig, amíg ki nem alakul valami.
2017. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a lányokkal nem érdemes poénkodni,érzelmekkel mert sose lesz jó vége,ezt tartsd fejben,és ne felejtsd el. én is kerültem ilyen helyzetbe. bocsánatot kérsz,és megmondod,hogy mit miért tettél. veszel neki valamit,és hívd el cukrászdába,vagy kávézóba,ha ezek után nem akar semmit sem elfogadni,és még puszit sem kapsz,akkor buktad
2017. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ő jó nő, te meg nem vagy jó pasi, akkor nem neked kéne kéretni magad. Meg azt amúgysem a fiúknak/férfiaknak kell.

De várd meg suli után, mondd, hogy nagyon sajnálod, nem tudod mi volt veled...

2017. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a lány helyében én nem tudnék többet fölnézni rád mert elég ciki volt amiz csináltál, legalább is aminnyit a történetből értettem.😒
2017. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval adott egy szép lány. Azt hiszed, túl szép is hozzád, de bírjátok egymást. A bulin pedig Ő(!!!) az, aki kezdeményezne nálad és te játszod a sértődött primadonnát, hogy nem???

Egy gyönyörű hölgy hajlandó lett volna téged megcsókolni és ahelyett, hogy a fellegekbe kerültél volna, mekkora szerencséd van, eljátszod az esélyed.


Igazából annyit mondok, sajnálni tudlak érte.

2017. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!