Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés
Barátokkal tök jól tudok. De ha van egy "kiszemelt" lány ő vele nem tudok. Ez nem az első, volt már ilyen 4-5 lánynál is az elején tök sokat beszélgettünk stb de mostanra kifogytunk a témából.. Ötlet? Nem vagyok elég érett a kapcsolatokhoz? 15/F Vagyok!
2016. aug. 28. 17:33
 1/6 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel:/
2016. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifogyni a témákból? Azt meg hogyan? :D Beszéljetek Győzikéről vagy akármiről.
2016. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó neked, én még az ismerőseimmel se tudok rendesen beszélni :/
2016. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jön jól a kultúra, a társasjáték, a sport.

Olvassatok közösen egy könyvet, vagy nézzétek meg egy filmet, kiállítást. Majd beszéljétek arról. Mit láttátok, mit jelentett nektek, mi volt a kedvenc jeleneteket, hogyan tudnátok tovább gondolni.

Ha ketten jól megvagytok, töltsétek közösségi időt is együtt. Menjetek haverokkal kirándulni, billiárdozni, csocsózni, stb és legyenek közös új emlékeitek.

Ne csak a múltból merits témát. Szervezzetek közös programokat.

2016. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia :) a kapcsolatunk elején a barátommal mi is így voltunk. az első egy két hétben ismerkedésnél nagyon sokat tudtunk beszélgetni, aztán mikor már találkozgattunk, nem nagyon volt téma. Talán azért is, mert kicsit mindketten féltünk, hogy hülyeséget mondunk.. aztán rá egy két hónapra, teljesen megváltozott a helyzet.. szerintem nem baj, ha nincs mindig téma, hiszen ha találkoztok, vagy már ha ott tartotok, akkor az is elég, ha csak összebújtok. :) de ez az én személyes véleményem
2016. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ugyanebben a cipőben járok. Facebookon tök jól beszélgettem a sráccal, aki nagyon tetszik nekem. És valahogy az első találkozón alig szólaltam meg. A barátaimmal viszont mindig, mindenhol jól eltudok beszélgetni.

Egyébként szerintem ez az egész még neem feltétlen azt jelenti, hogy nem vags kész egy kapcsolatra. 😊

17l

2016. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!